Dom wakacyjny w Alpach Niemieckich

30+ lat doświadczenia
Prawie 4.000.000 noclegów w 2013
Zadowolenie klientów 8.4
230.000+ ocen klientów
W Belvilla znajdziesz szeroki wybór autentycznych domków letniskowych w Europie. Od młynów po luksusowe wille, od alpejskich chat po hiszpańskie fincas, od 2-osobowych apartamentów na farmie po imponujące zamki dla grup. Także na weekend!

Alpy Niemieckie

Domy wakacyjne w Niemieckich Alpach
Świeże powietrze górskie, ładne tereny, wspaniałe krajobrazy i niemiecka gościnność? Zapoznaj się z Niemieckimi Alpami z naszych domów wakacyjnych! Ten południowy region graniczący z Austriackimi Alpami jest wspaniałym miejscem na wakacje. Wynajmij mieszkanie wakacyjne w Niemieckich Alpach na pobyt pod znakiem natury, spokoju i autentycznej kultury.

Z domu wakacyjnego pośród natury cieszyć się można Niemieckimi Alpami
Z wygodnego mieszkania wakacyjnego cieszyć się można zielonymi, alpejskimi łąkami, krystalicznie czystymi jeziorami górskimi, opadającymi wzgórzami, rolniczymi wioskami, interesującymi miastami i gościnnością! Spędź wakacje w jednym z naszych domów i zapoznaj się ze znanymi regionami (z zachodu na wschód)  jak raj Allgäu, Garmisch-Partenkirchen (i Zugspitze),  Chiemgau, Berchtesgadener Land, w południowym rogu Bawaria.  W Berchtesgadener Land znajdują się ośrodki wakacyjne Berchtesgaden, Schönau am Königssee i Bad Reichenhall jest również Narodowy Park Berchtesgadener Land, warty odwiedzenia. Do tego parku zalicza się również jezioro Königs, najładniejsze jezioro, które przypomina norweskie fiordy.

Niemieckie Alpy: na sportowe wakacje!
Nasze domy wakacyjne są idealnym punktem wypadowym na sportowe wakacje. Na górskim jeziorze (jak Chiemsee i Köningssee) można ćwiczyć sporty wodne, obszary natury i narodowe parki są doskonałe na liczne sportowe i rekreacyjne zajęcia jak Nordic walking, jazda konna, golf, rowery górskie, wspinaczki i wędrówki. Sieć oznaczonych tras rowerowych i pieszych prowadzi przez naturę; wzdłuż wiosek i zamków. Przy niektórych domach wakacyjnych, spacery można rozpoczynać bezpośrednio z pod drzwi!

Odkryj turystyczne trasy Niemieckich Alp z mieszkania wakacyjnego
Z mieszkania wakacyjnego w Niemieckich Alpach odkryjesz różne trasy turystyczne. Romantyczny szlak kończy się (lub zaczyna) w Niemieckich Alpach; w romantycznym miasteczku Füssen, bajkowy zamek Sloß Neuschwanstein przy ładnej wiosce Schwangau, w wiosce zamków królewskich! Jedną z najstarszych niemieckich tras  jest Szlak Niemieckich Alp. Ta trasa długości 450km ciągnie się z Lindau (przy jeziorze Bodeńskim), do Berchtesgaden i zaskakuje zróżnicowanym terenem: zielonymi, alpejskimi łąkami, lasami, opadającymi wzgórzami i stromymi szczytami górskimi, przeplatanymi romantycznymi dolinami i lśniącymi jeziorami. W skrócie, zarezerwuj mieszkanie wakacyjne i wybierz się na poznawanie Niemieckich Alp!

Domek letniskowy w Alpach Niemieckich»

Zapisz się już teraz, aby otrzymywać bezpłatny newsletter i  korzystać z naszych ofert specjalnych!
W każdej chwili możesz z łatwością anulować swoje zamówienie.

»
© Belvilla 1980 - 2014 ‘Belvilla’ i logo Belvilla są zarejestrowanymi znakami towarowymi