Domek w górach lub apartament w Austrii

Wynajmij domek letniskowy w Austrii. W lecie jak i w zimie Austria jest doskonałym krajem wakacyjnym! W zimie dach Twojego górskiego chalet jest pokryty białym puchem, a w lecie przed budynkiem możesz podziwiać wspaniałe, pełne kwiatów łąki górskie. Wynajmij online Twój wymarzony domek letniskowy w Austrii.

Przeczytaj więcej

Popularne regiony w Austrii

Tyrol
694 domki letniskowe
Salzburg
669 domki letniskowe
Vorarlberg
114 domki letniskowe
Karyntia
286 domki letniskowe
Styria
181 domki letniskowe
Wschodni Tyrol
29 domki letniskowe

Wszystkie regiony w Austrii

Pozwól się zainspirować!
Z basenem
145 domki letniskowe
W górach
927 domki letniskowe
Z sauną
578 domki letniskowe
W parku wakacyjnym
208 domki letniskowe
Sporty zimowe
1.811 domki letniskowe

Promocje naszych domów wakacyjnych w Austrii

Sprawdź najładniejsze domy wakacyjne z rabatami, w naszych najpopularniejszych kierunkach!

do 49%
Tyrol
1 Tydzień od 189€
do 49%
Salzburg
1 Tydzień od 151€
do 47%
Karyntia
1 Tydzień od 168€
do 39%
Styria
1 Tydzień od 160€
Wyświetl wszystkie promocje

Austria

Domek letniskowy w Austrii w lecie - wakacje w Austrii!

Domek letniskowy na wakacje w Austrii oferuje urlopowiczom wspaniałe tereny z pastwiskami, lasami, jeziorami, górami i regionami lodowców.  Wszędzie można również doskonale spacerować. Zabierz rower na wakacje, gdyż tutaj można wybrać się na wspaniałe przejażdżki, np. trasą  'Donauroute', czy wzdłuż Dunaju. A jeżeli chcesz poznać historię Austrii, wizyta w Wiedniu jest wówczas obowiązkowa. Odwiedź Schloss Schönbrunn, Pałac Hofburg, Hiszpańską Szkołę Jazdy, Prater czy Operę! Wynajmij domek letniskowy w Austrii.

Zimowy domek górski w Austrii - ferie zimowe w Austrii!

Austria jest oczywiście znana z doskonałych obszarów narciarskich i wesołego après-ski. Obok austriackiego 'gemütlichkeit', kraj ten oferuje duży wybór sportów zimowych, przez co: “dla każdego coś miłego”: ogromne ośrodki narciarskie z wieloma atrakcjami i z widokiem na wioski górskie. Fanatycy nart i snowboardu mogą przyjeżdżać do ogromnych, łączonych regionów narciarskich. Również osoby nie jeżdżące na nartach będą tu miały wilele okazji do aktywnego spędzenia czasu: kuligi, wędrówki w butach śnieżnych (na rakietach) i wspaniałe spacery przez zimowe tereny. Apartamenty górskie są także zróżnicowane: od przytulnego, drewnianego górskiego chalet do luksusowego apartamentu w ośrodku górskim. Przyjemny pobyt spędzisz w domku letniskowym w Tyrolu czy Karyntii. Dla każdego wymarzony domek letniskowy w Austrii. Spędź ferie zimowe w Austrii!

Wszystkie domki w Austrii