Domek letniskowy nad Jeziorem Balaton

30+ lat doświadczenia
Prawie 4.000.000 noclegów w 2013
Zadowolenie klientów 8.4
230.000+ ocen klientów
W Belvilla znajdziesz szeroki wybór autentycznych domków letniskowych w Europie. Od młynów po luksusowe wille, od alpejskich chat po hiszpańskie fincas, od 2-osobowych apartamentów na farmie po imponujące zamki dla grup. Także na weekend!

Jezioro Balaton

Region Balatonu to popularny kierunek na urlop. Swoją sławę zawdzięcza on słynnemu Jeziorowi Balaton, największemu jeziorowi Węgier. Domy wakacyjne nad jeziorem Balaton są idealne do uprawiania zróżnicowanych sportów wodnych.

Domy wakacyjne nad jeziorem Balaton, zrób wycieczkę dookoła jeziora
Możesz cieszyć się nie tylko wspaniałymi spacerami, jest tu również ponad 220 km tras rowerowych wokół jeziora. Dodatkowo, możesz w tym regionie jeździć konno , a nawet polecieć balonem.

Domy wakacyjne nad jeziorem Balaton, dla rodzinne wakacje nad wodą
Idealnie miejsce dla kochających słońce oraz dla entuzjastów wody, znajduje się na południowej stronie jeziora Balaton Południowe brzegi są wyjątkowo popularne. Stolicą tego regionu jest Siófok. Miasto to ma specjalną okolicę dla młodych ludzi (podobną do hiszpańskiego Salou).

Odkryj kraj wewnętrzny z Twojego domu wakacyjnego nad jeziorem Balaton
Ze swojego domu wakacyjnego nad jeziorem Balaton możesz również odkryć kraj wewnętrzny. Las Bakoński to niskie pasmo górskie znajdujące się na północy jeziora Balaton, tereny te oferują wiele kulturowego i naturalnego piękna. Tutaj, znajdziesz wijące się ogrody winne, romantyczne doliny, oraz różnego rodzaju parki regionalne należące do Parku Narodowego Wzgórz Balatonu.

Region ten jest również bogaty w tradycję winną. Znajdziesz tu różne regiony winne na północnej stronie jeziora Balaton, na których czele stoi najsłynniejszy z nich, Badacsony. We wrześniu możesz wziąć także udział w jednym z winnych festiwali odbywających się na terenie całego kraju.

Domek letniskowy nad Jeziorem Balaton»

Zapisz się już teraz, aby otrzymywać bezpłatny newsletter i  korzystać z naszych ofert specjalnych!
W każdej chwili możesz z łatwością anulować swoje zamówienie.

»
© Belvilla 1980 - 2014 ‘Belvilla’ i logo Belvilla są zarejestrowanymi znakami towarowymi