Domek letniskowy na Majorce

30+ lat doświadczenia
Prawie 4.000.000 noclegów w 2013
Zadowolenie klientów 8.4
230.000+ ocen klientów
W Belvilla znajdziesz szeroki wybór autentycznych domków letniskowych w Europie. Od młynów po luksusowe wille, od alpejskich chat po hiszpańskie fincas, od 2-osobowych apartamentów na farmie po imponujące zamki dla grup. Także na weekend!

Majorka

Majorka, największa wyspa Balearów, to cudowny kierunek wakacyjny, dzięki jej śródziemnomorskiemu klimatowi i zmiennemu krajobrazowi. Słońce świeci tu niemal 300 dni w roku! Domy wakacyjne na Majorce to gwarancja słonecznych i pełnych zmienności wakacji na wyspie. Chcesz poznać inne miejsca w Hiszpanii? Zobacz naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii.

Domki letniskowe na Majorce, wyspa z modnym wybrzeżem
Linia brzegowa Majorki jest bardzo zróżnicowana. Na południowym-wschodzie, przy kąpieliskach takich jak Porto Cristo i Cala d'Or, położone są urocze zatoczki, które możesz odkryć również z łodzi. Na wielogodzinne spacery na plaży najlepiej wybrać się na południowo-zachodnie wybrzeże. Zatłoczone centra turystyczne z szalonym życiem nocnym koncentrują się w okolicach Palma de Mallorca na południu. Poznaj uroki wyspy podczas wakacji w domku letniskowym na Majorce!

Majorka, kierunek dla każdego
Ze względu na swoja różnorodność Majorka jest odpowiednia dla każdego. Miasta są czyste, bezpieczne, dobrze utrzymane i przyjazne dzieciom. Spacerowicze i rowerzyści mogą cieszyć się wizytami w rezerwatach natury czy pełnym wody parku natury przy Alculdia. Kochający aktywną formę spędzania czasu nie muszą się obawiać nudy, jest tu wiele atrakcji – nurkowanie, jazda konna czy golf. Doświadcz tego spędzając wakacje w domku letniskowym na Majorce. Nasze domki letniskowe są położone centralnie i w ten sposób umożliwiają poznanie całej wyspy!

Odkrywanie Majorki samochodem
Dobrym sposobem na poznanie wyspy podczas pobytu w domku letniskowym na Majorce jest samochód. Nie zapomnij wówczas odwiedzić Cap Formentor i łańcucha górskiego "Sierra de Tramuntana" na zachodzie, ze wspaniałymi drogami górskimi i zapierającymi dech w piersiach widokami. Również stolica Palma de Mallorca jest zdecydowanie warta odwiedzin! Kraj wewnętrzny Majorki to przede wszystkim autentyczne miasteczka, gdzie tradycja i dawne zwyczaje są nadal codziennością. Lecisz na Majorkę? Zarezerwuj zawczasu wynajem samochodu, dokonaj tego jednocześnie przy rezerwacji domku letniskowego na Majorce!

Domek letniskowy na Majorce»

Zapisz się już teraz, aby otrzymywać bezpłatny newsletter i  korzystać z naszych ofert specjalnych!
W każdej chwili możesz z łatwością anulować swoje zamówienie.

»
© Belvilla 1980 - 2014 ‘Belvilla’ i logo Belvilla są zarejestrowanymi znakami towarowymi