HomeDomki letniskowe i apartamenty we FrancjiProwansja/Lazurowe Wybrzeże

Dom wakacyjny w Prowansji/na Lazurowzm Wybrzeżu

30+ lat doświadczenia
Prawie 4.000.000 noclegów w 2013
Zadowolenie klientów 8.4
230.000+ ocen klientów
W Belvilla znajdziesz szeroki wybór autentycznych domków letniskowych w Europie. Od młynów po luksusowe wille, od alpejskich chat po hiszpańskie fincas, od 2-osobowych apartamentów na farmie po imponujące zamki dla grup. Także na weekend!

Prowansja/Lazurowe Wybrzeże

W Prowansji – Lazurowe Wybrzeże opadający teren jest kolorowany przez pola słoneczników i lawendy, jak również drzewa pomarańczy i palmy na wybrzeżu.  Jest to kraj znany z wina jak Châteauneuf-du-Pape. Malownicze wioski, historyczne miasta, rzymskie pozostałości i wspaniała linia brzegowa z ośrodkami. Domy wakacyjne Prowansji – Lazurowe Wybrzeże są doskonałą bazą wypadową na wakacje na słonecznym południu.

Mieszkania wakacyjne Prowansja
Mistrzowie tacy jak Picasso, Matisse i Van Gogh nie na darmo szukali tutaj swojej inspiracji. Jeżeli tylko jeden raz “powąchasz” Prowansji, będziesz “sprzedany”!  Ląd Lazurowego Wybrzeża charakteryzuje się piękną naturą, przyjacielską ludnością i przytulnymi rynkami. W domu wakacyjnym na Lazurowym Wybrzeżu, od razu poczujesz się jak u siebie. 

Mieszkania wakacyjne na Lazurowym Wybrzeżu
Przezroczyste, niebieskie morze, wspaniałe, kilometrowe, piaszczyste plaże, przyjemne, autentyczne wioski i turystyczne ośrodki takie jak Nicea, Cannes i Saint Tropez. To jest Lazurowe Wybrzeże!  Z domu wakacyjnego na Lazurowym Wybrzeżu można wiele odkrywać. Region doskonale nadaje się na relaksujące wakacje na plaży przy Morzu Śródziemnym. Za dnia wylegiwanie się na plaży, wieczorami przyjemne posiłki w jednej z wielu restauracji. Nie zapomnij o mieście Monaco!

Domek letniskowy w Prowansji, na Lazurowym Wybrzeżu»

Zapisz się już teraz, aby otrzymywać bezpłatny newsletter i  korzystać z naszych ofert specjalnych!
W każdej chwili możesz z łatwością anulować swoje zamówienie.

»
© Belvilla 1980 - 2014 ‘Belvilla’ i logo Belvilla są zarejestrowanymi znakami towarowymi