Domy wakacyjne i chalets Sierra Nevada

Ośrodek narciarski: Sierra Nevada

Zobacz nasze ośrodki narciarskie

9 domy w górach w Sierra Nevada

Nasza oferta

Sporty zimowe w Hiszpanii, to naprawdę możliwe!

Najbardziej południowo położony obszar narciarski w Europie to Sierra Nevada, w hiszpańskiej Andaluzji. Częścią tych wzgórz jest wysoka góra kontynentalnej Hiszpanii - Pico Mulhacén o wysokości 3481 metrów. Hiszpańskie imię mówi: Sierra Nevada co oznacza zaśnieżony łańcuch górski. Ten obszar gwarantuje dla przyjemności, sporty zimowe w słońcu. Można zarezerwować dom wakacyjny we wspaniałym mieście Granada.

Twój autentyczny dom wakacyjny w Sierra Nevada

Plusem tych wakacji w regionie sportów zimowych jest to, że mogą one być połączone z pobytem na plaży. Słoneczne plaże m.in. Costa del Sol nie są bardzo oddalone od Sierra Nevada. Dodatkowo można podziwiać tu wspaniałą kulturę Andaluzji. Przy miejscowościach Monachil, Gueiar Sierra i Dilar znaleźć można doskonałe zjazdy. Na wysokości 2100m jest wioska Pradollano, stąd trafić można na stoki o długości ponad 60km. Jest tutaj 19 wyciągów, z których można korzystać, a dla snowboardzistów jest park rozrywki. W 1996r odbyły się tutaj Międzynarodowe Mistrzostwa w narciarstwie, od tamtego czasu Sierra Nevada uważane jest za pełnowartościowy region narciarski.

Sporty zimowe czy słoneczne wakacje, tutaj jest wybór

Wielu Hiszpanów przyjeżdża tutaj na weekendowe narciarstwo czy snowboard. Jest tutaj wiele atrakcji jak np. wypożyczalnia sprzętu, restauracje i bary. Podczas apres-ski można tutaj przyjechać na drinka. Sporty zimowe w Sierra Nevada ciągną się od końca listopada do końca kwietnia. Musisz tutaj przyjechać na wakacje ze słońcem jak i ze śniegiem oraz całą bogatą kulturą. Jest to idealne miejsce dla każdego urlopowicza! Zarezerwuj kwaterę w Sierra Nevada.

Wszystkie domki w Sierra Nevada

Selekcja naszych domków w górach