Wszystkie kierunki podróży w Alpach Bawarskich

Wszystkie domki w Alpach Bawarskich
Pozwól się zainspirować!
Sporty zimowe
42 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
29 domki letniskowe

Alpy Niemieckie

Domy wakacyjne w Niemieckich Alpach
Świeże powietrze górskie, ładne tereny, wspaniałe krajobrazy i niemiecka gościnność? Zapoznaj się z Niemieckimi Alpami z naszych domów wakacyjnych! Ten południowy region graniczący z Austriackimi Alpami jest wspaniałym miejscem na wakacje. Wynajmij mieszkanie wakacyjne w Niemieckich Alpach na pobyt pod znakiem natury, spokoju i autentycznej kultury.

Z domu wakacyjnego pośród natury cieszyć się można Niemieckimi Alpami
Z wygodnego mieszkania wakacyjnego cieszyć się można zielonymi, alpejskimi łąkami, krystalicznie czystymi jeziorami górskimi, opadającymi wzgórzami, rolniczymi wioskami, interesującymi miastami i gościnnością! Spędź wakacje w jednym z naszych domów i zapoznaj się ze znanymi regionami (z zachodu na wschód)  jak raj Allgäu, Garmisch-Partenkirchen (i Zugspitze),  Chiemgau, Berchtesgadener Land, w południowym rogu Bawaria.  W Berchtesgadener Land znajdują się ośrodki wakacyjne Berchtesgaden, Schönau am Königssee i Bad Reichenhall jest również Narodowy Park Berchtesgadener Land, warty odwiedzenia. Do tego parku zalicza się również jezioro Königs, najładniejsze jezioro, które przypomina norweskie fiordy.

Niemieckie Alpy: na sportowe wakacje!
Nasze domy wakacyjne są idealnym punktem wypadowym na sportowe wakacje. Na górskim jeziorze (jak Chiemsee i Köningssee) można ćwiczyć sporty wodne, obszary natury i narodowe parki są doskonałe na liczne sportowe i rekreacyjne zajęcia jak Nordic walking, jazda konna, golf, rowery górskie, wspinaczki i wędrówki. Sieć oznaczonych tras rowerowych i pieszych prowadzi przez naturę; wzdłuż wiosek i zamków. Przy niektórych domach wakacyjnych, spacery można rozpoczynać bezpośrednio z pod drzwi!

Odkryj turystyczne trasy Niemieckich Alp z mieszkania wakacyjnego
Z mieszkania wakacyjnego w Niemieckich Alpach odkryjesz różne trasy turystyczne. Romantyczny szlak kończy się (lub zaczyna) w Niemieckich Alpach; w romantycznym miasteczku Füssen, bajkowy zamek Sloß Neuschwanstein przy ładnej wiosce Schwangau, w wiosce zamków królewskich! Jedną z najstarszych niemieckich tras  jest Szlak Niemieckich Alp. Ta trasa długości 450km ciągnie się z Lindau (przy jeziorze Bodeńskim), do Berchtesgaden i zaskakuje zróżnicowanym terenem: zielonymi, alpejskimi łąkami, lasami, opadającymi wzgórzami i stromymi szczytami górskimi, przeplatanymi romantycznymi dolinami i lśniącymi jeziorami. W skrócie, zarezerwuj mieszkanie wakacyjne i wybierz się na poznawanie Niemieckich Alp!

Wszystkie domki w Alpach Bawarskich