Wszystkie domki w Andaluzji
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
190 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
101 domki letniskowe
Domy nad morzem
50 domki letniskowe
W górach
10 domki letniskowe

Andaluzja

Historia, sztuka i natura, w kombinacji z południowym temperamentem! Andaluzja, największa niezależna prowincja Hiszpanii, leży na lądzie Costa del Sol, Costa de la Luz i Costa de Almería. Podczas pobytu w Twoim domku letniskowym w Andaluzji odkryjesz rejon flamenco, walk byków, fiestas i festiwali. Andaluzja jest znana z jej pełnej życia kultury, jej cudownych miast, jak Sevilla, Granada i Kordoba (Cordóba), oraz oczywiście jej przepięknych białych willi na wzgórzach Sierra de Grazalema. Jest tam specjalna Trasa Białych Willi, która biegnie od Arcos de la Frontera do Ronda. Poznaj Hiszpanię z domków letniskowych w Andaluzji!

Na wakacje do jednego z domków letniskowych w Andaluzji
Wakacje w Andaluzji oznaczają zróżnicowaną scenerię: doliny, gaje oliwne, dzikie sierras, pustynie oraz wielkie równiny z pokrytymi śniegiem górami Sierra Nevada, co oferuje imponujący kontrast. Dzięki kombinacji kultury, historii i zróżnicowanej natury, ten rejon ma coś dla każdego. Możesz się opalać na długich piaszczystych plażach, ale możesz też jeździć na nartach w górach Sierra Nevada, najwyższym paśmie górskim Hiszpanii (około 62 km stoków narciarskich). Wybierz domki letniskowe w Andaluzji!

Domki letniskowe w Andaluzji = kultura i historia
Wiele różnych ludzi i czasów pozostawiło imponujące dziedzictwo, które odzwierciedla się w zamkach, klasztorach, pałacach i kościołach stylu renesansowego, barokowego czy maryjskiego tego regionu. Jeżeli poszukujesz kultury lub historii, nie zapomnij odwiedzić miast takich jak Sevilla, Granada, czy Kordoba (Córdoba)! Możesz zwiedzić budynki Maurów, jak na przykład słynną Alhambra w Granadzie, czy Mezquita w Kordowie, które to znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Możesz również podziwiać pełen życia festiwal muzyczny bądź fiestę... To wszystko podczas pobytu w domku letniskowym w Andaluzji!

Parki narodowe w Andaluzji
Andaluzja posiada 2 parki narodowe, Doñana (w rejonie wybrzeża Costa de la Luz) i Sierra Nevada, oba znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, oraz wiele innych parków przyrody i rezerwatów, zarówno na lądzie jak i na wybrzeżu. Odwiedź jeden z parków podczas wakacji w Twoim domku letniskowym w Hiszpanii i ciesz się jego pięknem!

Również entuzjaści sportów wybierają domki letniskowe w Andaluzji
Ten rejon nadaje się idealnie do uprawiania sportów. Zarówno sporty wodne jak i sporty zimowe, wspinaczka górska, spływy kajakowe na rzece Guadalquivir, speleologia, paragliding, jazda konna i golf. Pamiętaj, że pomimo lata, temperatury mogą jeszcze wzrosnąć w tym południowym regionie. Już teraz zarezerwuj domek letniskowy w Andaluzji!

Domki letniskowe nad morzem Hiszpanii?
Po więcej ciekawostek o wybrzeżu Andaluzji, zajrzyj do informacji o regionie Costa del Sol, Costa de la Luz oraz Costa de Almería. Domki letniskowe nad morzem w Hiszpanii!

Wszystkie domki w Andaluzji