Wynajmij domek letniskowy w Austrii. W lecie jak i w zimie Austria jest doskonałym krajem wakacyjnym! W zimie dach Twojego górskiego chalet jest pokryty białym puchem, a w lecie przed budynkiem możesz podziwiać wspaniałe, pełne kwiatów łąki górskie. Wynajmij online Twój wymarzony domek letniskowy w Austrii.

Pokaż więcej

Popularne regiony w Austrii

Tyrol
684 domki letniskowe
Salzburg
729 domki letniskowe
Vorarlberg
88 domki letniskowe
Karyntia
276 domki letniskowe
Styria
219 domki letniskowe
Wschodni Tyrol
26 domki letniskowe

Wszystkie regiony w Austrii

Pozwól się zainspirować!
Sporty zimowe
1.908 domki letniskowe
Z niemowlakiem
912 domki letniskowe
W górach
881 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
755 domki letniskowe
Z sauną
685 domki letniskowe

Austria

Domek letniskowy w Austrii w lecie - wakacje w Austrii!

Domek letniskowy na wakacje w Austrii oferuje urlopowiczom wspaniałe tereny z pastwiskami, lasami, jeziorami, górami i regionami lodowców.  Wszędzie można również doskonale spacerować. Zabierz rower na wakacje, gdyż tutaj można wybrać się na wspaniałe przejażdżki, np. trasą  'Donauroute', czy wzdłuż Dunaju. A jeżeli chcesz poznać historię Austrii, wizyta w Wiedniu jest wówczas obowiązkowa. Odwiedź Schloss Schönbrunn, Pałac Hofburg, Hiszpańską Szkołę Jazdy, Prater czy Operę! Wynajmij domek letniskowy w Austrii.

Zimowy domek górski w Austrii - ferie zimowe w Austrii!

Austria jest oczywiście znana z doskonałych obszarów narciarskich i wesołego après-ski. Obok austriackiego 'gemütlichkeit', kraj ten oferuje duży wybór sportów zimowych, przez co: “dla każdego coś miłego”: ogromne ośrodki narciarskie z wieloma atrakcjami i z widokiem na wioski górskie. Fanatycy nart i snowboardu mogą przyjeżdżać do ogromnych, łączonych regionów narciarskich. Również osoby nie jeżdżące na nartach będą tu miały wilele okazji do aktywnego spędzenia czasu: kuligi, wędrówki w butach śnieżnych (na rakietach) i wspaniałe spacery przez zimowe tereny. Apartamenty górskie są także zróżnicowane: od przytulnego, drewnianego górskiego chalet do luksusowego apartamentu w ośrodku górskim. Przyjemny pobyt spędzisz w domku letniskowym w Tyrolu czy Karyntii. Dla każdego wymarzony domek letniskowy w Austrii. Spędź ferie zimowe w Austrii!

Wszystkie domki w Austrii