Wakacje w Belgii to prawdziwa przyjemność

Zróżnicowana Belgia oferuje wiele niespodzianek. Wybierzesz domek letniskowy w Ardenach, tym samym wybierasz górską naturę i wiele sportowych możliwości. Spędzając urlop w domku letniskowym w Anwerpii możesz z łatwością zwiedzić typowe belgijskie miasteczka i podziwiać tamtejszą kulturę i sztukę.

Pokaż więcej

Popularne regiony w Belgii

Flandria Zachodnia
144 domki letniskowe
Limburgia
40 domki letniskowe
Luksemburg
577 domki letniskowe
Antwerpia
27 domki letniskowe
Flandria Wschodnia
23 domki letniskowe

Wszystkie regiony w Belgii

Wyświetl wszystkie kierunki
Pozwól się zainspirować!
Z niemowlakiem
881 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
768 domki letniskowe
Z sauną
546 domki letniskowe
Z basenem
256 domki letniskowe
Domy nad morzem
72 domki letniskowe

Belgia

Dom letniskowy we Flandrii

Twój domek letniskowy we Flandrii, która jest wschodnią częścią Belgii, posiada wokół wszystko czego można sobie zażyczyć. Ładne, szerokie piaszczyste plaże i miejscowości kąpielowe. Charakterystyczne wioski, a w nich kolorowe bazary i typowe dzwonnice. Lokalne tarasy i restauracje zapraszają do skosztowania wspaniałych potraw regionalnych, belgijskich 'frieteke' czy specyficznych gatunków piw. Z naszych domków letniskowych w Limburgii, Flandrii Wschodniej, Antwerpii i Brabancji odkryjesz prawdziwy urok Belgii. Płaska Flandria jest przede wszystkim dobrym punktem wypadowym na wycieczki rowerowe podczas wakacji w domkach letniskowych. Daj się oczarować kulturze, naturze, gdzie nadal istnieje średniowieczne życie w bogatym folklorze oraz typowa flandryjska gościnność. Figlarne spotkanie kultury i rozrywki. Nieznany zaskakujący region, w którym młody i starszy nie będzie się nudził. Na łonie natury, w skansenach i parkach rekreacyjnych. Zdecydowanie spędzisz tu wakacje, podczas których zabawa jest najważniejsza. Urlop w domku letniskowym we Flandrii.

Domki letniskowe w Ardenach

Wspaniały domek letniskowy w Ardenach, które podzielone na prowincje Luik, Namur i Luksemburg, są doskonałym miejscem na wakacje pełne relaksu i przygody. Pod względem aktywności jest tu wiele atrakcji: długie spacery, jazda na rowerach górskich, kajakarstwo, jazda konna, zwiedzanie jaskiń, wspinaczki skalne, a w zimie narciarstwo biegowe. Można się też wybrać na wycieczkę ‘szkoły przetrwania’. Ciesz się naturą i bardzo zróżnicowanymi terenami: rozległe pola, lasy, wzgórza, doliny, rzeki i dzikie skały.  Wiele domków letniskowych w tej części Belgii leży pośród zieleni. Zasmakuj historii odwiedzając jeden z lokalnych fortów, zamków czy opactw. Zajrzyj do kościoła w czarującej starej wiosce czy odwiedź jedną z grot. Smakosze mogą wybrać się do jednej z wielu restauracji. W skrócie: skuś się na relaksujące lub sportowe wakacje pośród natury w domku letniskowym w Ardenach.

Apartamenty wakacyjne dla dużych grup

W Ardenach znaleźć można wiele domków letniskowych dla większych grup. Wybierz zamek czy ogromny dom na przyjemny weekend z przyjaciółmi czy zjazd rodzinny.

Wszystkie domki w Belgii