Wakacje w Chorwacji to połączenie cudownej natury, bogatego dziedzictwa kulturowego, pysznej kuchni i śródziemnomorskiej atmosfery. Podczas Twojego pobytu w domku letniskowym możesz się cieszyć błękitnym morzem, zatoczkami, plażami, ale także ładnymi starymi miasteczkami i wspaniałymi regionami natury. Tak wyglądają idealne wakacje w Chorwacji!

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Chorwacji

Wyświetl wszystkie kierunki
Pozwól się zainspirować!
Domy nad morzem
979 domki letniskowe
Z basenem
834 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
598 domki letniskowe
Z sauną
63 domki letniskowe
W górach
4 domki letniskowe

Chorwacja

Domki letniskowe w Chorwacji: bogaty wybór!
Nasz oferta domków letniskowych w Chorwacji jest zróżnicowana, w zależności od regionów: Istria, Dalmacja, Kvarner i Wyspy. Piękna Istria jest najbardziej popularnym regionem Chorwacji, z jej błękitnym morze, zielenią i urokliwą naturą. W Istrii znajdziesz wiele z naszych domków letniskowych, sprawdź naszą ofertę domków letniskowych w Istrii. Tu są ładne wille z basenami i domki wiejskie, również większość parków wakacyjnych znajduje się w tym regionie, położone są one bezpośrednio nad morzem i oferują wszystko o potrzebne na udany wakacyjny pobyt z całą rodziną. W parkach wakacyjnych znajdziesz zarówno apartamenty jak i domki letniskowe. Szukasz czegoś prostszego i autentycznego? Zobacz naszą ofertę domków letniskowych na Wyspach Chorwacji. Zarezerwuj jedną z dawnych chat rybackich czy rustykalne, prostsze domki letniskowe nad morzem. Czysta przyjemność pobytu na wyspie! Nie zapomnij sprawdzić także naszej oferty domków letniskowych w Dalmacji i domków letniskowych na Kvarner!

Bogate dziedzictwo kulturowe w Chorwacji
Wakacyjny pobyt w domku letniskowym w Chorwacji daje okazję do cieszenia się słońcem, morzem i plażą. Ale to nie wszystko! Pomyśl o muzeach, kościołach, zabytkach, gdzie wiele z nich znajduje się na liście zabytków Unesco. No i nie zapomnij o historycznych miastach. Dubrovnik, ‘Perła Adriatyku’, to piękne miasto, wspaniale położone nad morzem, gdzie jego Stare Miasto znajduje się na Liście Dziedzictwa Unesco. W mieście znaleźć można ładne kościoły, klasztory, pałace i fontanny w gotyckim, renesansowym i barokowym stylu. Również Zadar jest obowiązkowy do odwiedzenia. Nie zapomnij także o miastach Pula i Split. Odkryj te cudowne miasta podczas wakacji w jednym z naszych domków letniskowych w Chorwacji!

Odwiedź najpiękniejsze parki przyrody podczas pobytu w domku letniskowym w Chorwacji
Wakacje w Chorwacji! Chorwacja posiada aż 8 parków narodowych i różne parki przyrody, z najbardziej znanym parkiem narodowym nad Jeziorem Plitvice, który to znajduje się na liście światowego dziedzictwa Unesco. Również 2 grupy wysp zostały uznane za parki narodowe, Brijuni i Kornati. Grupa wysp Kornati składa się z ponad 140 niezamieszkałych wysepek. Już samo to wystarczy, aby cieszyć się wspaniałymi wakacjami w domku letniskowym w Chorwacji!

Sportowe wakacje w Chorwacji
Dla miłośników sportu Chorwacja ma wiele do zaoferowania. Rowery, kolarstwo górskie, golf, jazdę konną, rafting, paragliding, wspinaczkę czy nurkowanie. Nietknięta natura Chorwacji przemawia sama za siebie! Dodatkowo możesz uprawiać tu wiele sportów wodnych. Także miłośnicy aktywnych wakacji chętnie spędzą urlop w naszych domkach letniskowych w Chorwacji.

W skrócie, wakacje w Chorwacji to przyjemność dla miłośników słońca, morza, jak i miłośników kultury. Każdy znajdzie swój ulubiony domek letniskowy w Chorwacji!

Wszystkie domki w Chorwacji