Wszystkie kierunki podróży w Almeria/Tropical

Wszystkie domki w Almeria/Tropical

Costa Almeria/Tropical

Pełne słońca wakacje w domku letniskowym na Costa Almeria w Hiszpanii
3.000 godzin słońca rocznie, zróżnicowana sceneria, cudowne naturalne rejony, obszerne piaszczyste plaże, skaliste plaże, spokojnie wioski rybackie, to wszystko charakteryzuje Costa Almería. Tu możesz odkryć turystyczne miasta Roquetas de Mar, z mnóstwem udogodnień (takich jak obiekty sportowe na świeżym powietrzu), oraz Carboneras, z jej długimi plażami palmowymi i  pełną życia Marina. Białe wioski Mojácar są idealnym miejscem wakacyjnym, z plażami, miejscami rozrywki i udogodnieniami sportowymi. Wynajmij domek letniskowy na Costa Almeria!

Domki letniskowe na Costa Almería, odkryj ląd!
Bardziej wewnątrz lądu leży charakterystyczna wioska Níjar, która jest również warta odwiedzenia. Ta wioska jest znana z jej Jarapas (wielkich koców robionych z bawełny lub wełny), które zazwyczaj używane są jako dywany, zasłony lub jako dekoracja. To i wiele więcej doświadczysz podczas pobytu w domkach letniskowych na Costa Almeria.

Stolica Almería jest ulokowana na wybrzeżu i pochwalić się może wieloma zabytkami. Zaliczyć tu można słynny Alcazaba (największy budynek arabski w Hiszpanii po Alhambrii), katedrę oraz historyczną zatokę. Nocą możesz zjeść kolację w jednej z wielu lokalnych restauracji wzdłuż promenady. Miłośnicy natury i spacerów mogą wybrać się do popularnego rejonu górskiego Sierra de Alhamilla, znajdującego się niedaleko od miasta.

Na Dziki Zachód podczas wakacji w domku letniskowym na Costa Almería
Jeżeli chciałbyś doświadczyć Dzikiego Zachodu, wybierz się na pustynię Tabernas. Ta specjalna pustynia to pozostałość ze słynnych westernów. Możesz zwiedzić wioskę Mini-Hollywood, z jej końmi, cowboy’ami i walkami w knajpach. Zobacz również naszą pełną ofertę domów wakacyjnych w Hiszpanii.

Domki letniskowe na Costa Almería, wycieczka do rejonu zróżnicowanej natury
Naturalny rejon Karst in Yesos de Sorbas, największy na świecie rejon karst, tu znajdziesz okazałe wapniowe jaskinie i galerie. Nie daleko stąd znajduje się park przyrody Cabo de Gata-Nijar, z wieloma klifami i ustronnymi zatokami. W tym parku natury zostały wyznaczone ścieżki dla pieszych. Dodatkowo możesz tu skorzystać z wycieczki jeep’em z przewodnikiem. Jeżeli chcesz odpocząć, możesz zatrzymać się w Cale de San Pedro, gdzie znajdziesz jedyne źródła świeżej wody w całym parku. Nie czekaj, wybierz domek letniskowy na Costa Almeria!

Reserva de las Salinas stanowi źródło żyznej gleby dla wielu ptaków, zaliczając flamingi. Możesz je obserwować ze specjalnych wież obserwacyjnych. Wybierz jedną z wielu ofert domków letniskowych na Costa Almería, od luksusowych willi po domy na farmie.

Wszystkie domki w Almeria/Tropical