Wszystkie domki na Costa Blanca
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
225 domki letniskowe
Domy nad morzem
155 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
61 domki letniskowe

Costa Blanca

Wakacje w domku letniskowym na Costa Blanca w Hiszpanii
Pełne słońce, morze, plaże i śródziemnomorski klimat? Twój domek letniskowy jest na Costa Blanca! Costa Blanca bierze swoją nazwę od jej białych piaszczystych plaży. Wspaniała pogoda latem i łagodne zimy wpływają na popularność tego regionu. Rozległe piaszczyste plaże w połączeniu z postrzępionymi skalnymi płaszczyznami i stromymi klifami to urok hiszpańskiego wybrzeża. Podczas wakacji w domku letniskowym w Hiszpanii w zróżnicowanych nadbrzeżnych resortach możesz cieszyć się pełnym atrakcji życiem nocnym.

Domki letniskowe na Costa Blanca
Wolisz pozostawić za sobą zatłoczone wybrzeże? W takim razie wybierz się na odkrywanie lądu. Tutaj znajdziesz Sierra, gdzie możesz jechać przez wzgórza z drzewkami oliwnymi i migdałowcami, drzewkami cytrynowymi i sadami pomarańczy oraz małymi wioskami. A to wszystko czeka na Ciebie podczas pobytu w domku letniskowym na Costa Blanca!

Sportowe wakacje na Costa Blanca
Kochający sport urlopowicze znajdą tu wiele atrakcji: windsurfing, narty wodne czy nurkowanie. Dla miłośników pieszych wycieczek jest tutaj wiele ścieżek turystycznych. Wybierz się na wycieczkę wprost z Twojego domku letniskowego na Costa Blanca do regionu Alicante, gdzie znajdziesz 6 parków przyrody, idealnych jako cel wycieczki.

Domki letniskowe na Costa Blanca na wakacje na polu golfowym?
Entuzjaści golfa mogą trenować tutaj cały rok. Na jednym z osobliwych, łatwo dostępnych resortów golfowych na Costa Blanca. Bonalda Golf Resort, Real Club de Golf Amor czy Los Ramblas to tylko kilka z resortów, w których swoje domki oferuje Belvilla. Ciesz się unikalnym widokiem na Morze Śródziemnomorskie podczas partyjki golfa! Wybierz domek letniskowy na Costa Blanca!

Wszystkie domki na Costa Blanca