Wszystkie domki na Costa Brava
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
218 domki letniskowe
Domy nad morzem
210 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
156 domki letniskowe
Z niemowlakiem
71 domki letniskowe

Costa Brava

Upalne wakacje w domku letniskowym na Costa Brava w Hiszpanii
Costa Brava (wyludnione wybrzeże) nosi nazwę po swoim dzikim wybrzeżu z malowniczymi zatokami i znanymi pięknymi piaszczystymi plażami, czarującymi wioskami rybackimi oraz zatłoczonymi, pełnymi życia resortami takimi jak Lloret de Mar, Platja d'Aro, Tossa de Mar oraz Blanes. Możesz wybrać pomiędzy domkami letniskowymi na wybrzeżu lub dalej w głębi lądu. Wybierz domki letniskowe w Hiszpanii!

Domki letniskowe na Costa Brava
Ten nadbrzeżny rejon oferuje szeroki wybór możliwości, gdzie nawet najbardziej wymagający turyści będą usatysfakcjonowani. Są tu udogodnienia dla każdego możliwego sportu, w szczególności golfa i sportów zimowych. Nie przeceniaj tego, co ten region ma do zaoferowania pod względem historii, kultury, architektury i zabytków turystycznych. Podczas wakacji w domku letniskowym na Costa Brava możesz na przykład odwiedzić wioskę rybacką El Port de la Selva, gdzie znajduje się klasztor Sant Pere de Rodes z X wieku. Stąd będziesz podziwiał cudowny widok na góry i morze!

Odkryj naturę i kulturę podczas wakacji w domku letniskowym na Costa Brava
Spędzając urlop w domku letniskowym na Costa Brava możesz z łatwością zrobić wypad do Barcelony lub do miejsca pielgrzymek Montserrat, z jej klasztorem i Czarną Madonną. Ciesz sie cudowną naturą w Parku Narodowym Montseny. Pobyt w domku letniskowym na Costa Brava umożliwi Ci dotrcie do północno-wschodniej części Hiszpanii.

Kolejną propozycją jest odwiedzenie Girony z jej średniowiecznymi murami i czarującym sobotnim targiem. Zaplanuj także wizytę w Casa Museu Salvador Dalí, w Figueras. Czy wiesz, że wielu słynnych artystów, takich jak Picasso, Chagall, Man Ray czy Salvador Dalí inspirował ten właśnie region?

Chcesz kieliszek wina tu i teraz? To zdecydowanie musisz odwiedzić rejon Alella, gdzie właściciele winnic zapraszają na skosztowanie kieliszka ich wina! I zdecydowanie weź butelkę wina ze sobą, aby spróbować jej na tarasie Twojego domku letniskowego na Costa Brava!

W skrócie: Przekonaj się, że Costa Brava ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko słońce, morze i plażę!

Wszystkie domki na Costa Brava