Wszystkie kierunki podróży na Costa Calida

Wszystkie domki na Costa Calida
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
10 domki letniskowe
Domy nad morzem
3 domki letniskowe

Costa Calida

Wakacje pełne słońca w domku letniskowym na Costa Calida w Hiszpanii
Wybrzeże Murcia, Costa Calida, rozciąga się na ponad 250 kilometrów i jest idealnym, bardzo komfortowym kierunkiem turystycznym ze względu na łagodny zimowy klimat (± 18°C) i nie mniej niż 315 słonecznych dni każdego roku. Odkryj jak piękne mogą być wakacje spędzone w domku letniskowym na Costa Calida. Imponujące klify i strome płaszczyzny, które oddzielają długie piaszczyste plaże i zaciszne zatoki z czystą lazurową wodą sprawią, iż Twój urlop będzie niezapomniany. Wzdłuż tego wybrzeża znajdziesz także malownicze wioski rybackie i resorty nadbrzeżne takie jak La Manga del Mar Menor czy Mazarrón. Czekają na Ciebie - domki letniskowe na Costa Calida.

Okazje do uprawiania sportów wodnych podczas pobytu w domku letniskowym na Costa Calida
Resort turystyczny La Manga del Mar Menor jest usytuowany pomiędzy dwoma morzami, spokojnym Morzem Mar Menor i Morzem Śródziemnomorskim. Mar Menor jest idealne dla turystów, oferuje czarującą atmosferę i wiele możliwości uprawiania sportów wodnych. Możesz tu uprawiać surfing, pływać katamaranami czy na nartach wodnych oraz nurkować. To wszystko umożliwi Ci pobyt w domku letniskowym na Costa Calida.

Mazorrón; zdecydowanie wart odwiedzenia!
Mazarrón to turystyczne centrum z historią wykopalisk. Jeżeli podróżujesz wewnątrz lądu, znajdziesz tu pozostałości po pustynnym kopalnianym przemyśle. Erozje stworzyły tu wszelkiego typu kształty w białym piaskowcu. Wzdłuż plaż możesz korzystać z wielu sportów wodnych, takich jak nurkowanie, parasailing czy narty wodne. Zobacz naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii!

Costa Calida; zielone wakacje w domkach letniskowych
W tym regionie jest dużo więcej to zrobienia i zobaczenia. Wzdłuż wybrzeża, znajdziesz wiele Regionalnych Parków, które możesz odkrywać na rowerze, pieszo lub czasem nawet konno. Odwiedź następujące parki podczas wakacji w domku letniskowym na Costa Calida; Parque Regional de las Salinas y Arenales de San Pedro del Pinatar - to tutaj z końcem lata gromady flamingów zatrzymują się na przerwę w drodze do Północnej Afryki. Część parku jest dostępna, możesz tu spacerować bądź jeździć rowerem po wydmach, lasach iglastych czy też piaszczystych plażach. Parque Regional de Calblanque jest nietkniętą częścią wybrzeża i oferuje wydmy, plaże i łąki. Idealne na odkrywanie regionu i przyjemną odmianę od plaży – domki letniskowe na Costa Cálida.

Wszystkie domki na Costa Calida