Wszystkie domki w Barcelonie
Pozwól się zainspirować!
Domy nad morzem
21 domki letniskowe
Z basenem
10 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
4 domki letniskowe

Costa de Barcelona

Wakacje w domku letniskowym w Barcelonie
Wycieczka do Barcelony jest łatwa do zorganizowania dzięki wielu tanim połączeniom lotniczym. Kilka dni w mieście są cudowną odskocznią od monotonności dnia codziennego. Belvilla oferuje wiele różnych domków letniskowych w mieście, podstawę do doświadczenia prawdziwego życia w Barcelonie. Region ten jest również idealny na dłuższe wakacje: domki letniskowe Belvilli można również znaleźć na Costa Maresme, gdzie przytulne miasta, piękne plaże i kultura są idealnymi składnikami wakacji! Wakacje w domku letniskowym w Hiszpanii!

Domki letniskowe w Barcelonie
Skosztuj Barcelony, pełnej życia metropolii, gdzie spędzisz cudowny czas. Jest tu wiele do podziwiania zarówno dla miłośników kultury, jak i dla kochających zakupowe szaleństwo czy też tutejszą kuchnię. Zastaniesz tu relaksującą atmosferę! Przespaceruj się przez Ramblas, wąskimi starymi alejkami dzielnicy Barrio Gótico, rzuć okiem na przystań i odwiedź jeden z wielu Tapas Bars. Zamiast hotelu, doświadcz prawdziwej Barcelony podczas pobytu w domku letniskowym, będziesz miał więcej miejsca niż w pokoju hotelowym i możesz samodzielnie przygotować swój wieczorny posiłek. Wybierz Twój wymarzony domek letniskowy w Barcelonie!

Jesteś miłośnikiem architektury? W Barcelonie znajdziesz obfitość interesujących budynków, zróżnicowanych stylem, od Gotyku po Modernizm. Zdecydowanie nie możesz pominąć słynnych budynków Gaudí’ego, takich jak katedra Sagrada Família czy jego domów Casa Milà (La Pedrera) i Casa Batlló; równie polecana jest wizyta w Parku Güell. Wskazówka: doświadcz miasta na rowerze.

Domki letniskowe na Costa Maresme
Costa Maresme biegnie od turystycznego miasta Blanes do Barcelony. Wybrzeże to charakteryzuje się długimi piaszczystymi plażami oraz małymi zacisznymi plażami, pełnymi życia bulwarami i zabawnymi miastami turystycznymi, takimi jak Arenys de Mar i Calella. Oczywiście, wybrzeże to oferuje mnóstwo okazji do relaksu (dyskoteki, restauracje, kafejki na świeżym powietrzu i bazary) oraz zróżnicowane opcje sportów (wodnych). Wewnątrz lądu, znajdziesz wzgórza i winnice. Alella to ważne miasto wina w tym regionie. Region ten jest zróżnicowany, a domki letniskowe na Costa Maresme są doskonałe na rozmaite wakacje.

Domki letniskowe na Costa Garraf
Mniej znana Costa Garraf rozpoczyna się zaraz poniżej Barcelony a kończy ponad Tarragona. Wybrzeże to oferuje miłe miejsca z pięknymi plażami. Najbardziej znanym miejscem jest Sitges, gdzie życie jest słodkie i gdzie kiedyś była wioska rybacka. Niezbyt ‘turystyczne’ i bardzo przytulne. Modny resort plażowy oferuje pełen życia bulwar i dwa muzea, które zdecydowanie warte są polecenia. Wybierz odpowiedni domek letniskowy na Costa Garraf.

Sportowe wakacje w domku letniskowym w Barcelonie?
Sporty są tutaj zdecydowanie obecne. Między innymi sporty wodne, ale podczas urlopu w Twoim domku letniskowym na Costa Maresme możesz również doświadczyć ekscytującego kolarstwa górskiego. Spacery w góry są zawsze miłe. Abyś zregenerował siły po aktywnym poranku, możesz skorzystać z popołudniowych kąpieli słonecznych na plaży. Domki letniskowe na Costa Maresme są blisko plaży, a dzięki temu idealne jako punkt wypadowy. Domki letniskowe w Barcelonie!

Wszystkie domki w Barcelonie