Wszystkie kierunki podróży na Costa del Azahar

Wszystkie domki na Costa del Azahar

Costa del Azahar

Pomiędzy Costa Blanca i Costa Dorada leży Costa del Azahar. Wybrzeże rozciąga się tutaj na długości ponad 120 kilometrów i znane jest z piaszczystych plaż, skał, łąk oraz rejonów górskich. Domki letniskowe na wybrzeżu Costa del Azahar zapraszają do odwiedzenia malutkich miejscowości czy centrów turystycznych. Interesującymi kąpieliskami są Peniscola, Benicàssim, Oropesa del Mar, Las Fuentas, Alcossebre czy też Cap i Corb. Poznaj również inne regiony podczas wakacji w naszych domkach letniskowych w Hiszpanii!

Domki letniskowe na Costa del Azahar, kulturowy przystanek
Po kulturowe doświadczenia, historyczne budynki, bogate dziedzictwo, ale również po wakacje na plaży, musisz się wybrać do Walencji. Ten region jest znany jako dawny fort. Tutaj znajdziesz stare uliczki czy też zamki datowane na XIII wiek. Ponieważ fort znajduje się na najwyższym punkcie w mieście, rozciąga się z niego najpiękniejszy widok na Morze Śródziemne. Wybierz domek letniskowy na Costa del Azahar.

Wakacje w domku letniskowym na Costa del Azahar - poznaj historię regionu
Prowincja Castellón, na południu regionu, ma ważne prehistoryczna przeszłość. 56 kilometrów od wybrzeża Castellon leży Park Natury na wybrzeżu grupy wysp Castellón. Ten archipelag wysp wulkanicznych jest bardzo interesujący, ale dostęp do niego jest niestety ograniczony. Spędzając wakacje w domku letniskowym na Cista możesz także poznać ląd wewnętrzny, tutaj znajdziesz piękna naturę Sierra de Espadán. Tutaj możesz spędzić aktywny urlop, uprawiając wspinaczkę, kolarstwo górskie czy kajakarstwo. Już teraz zarezerwuj jednen z naszych domków letniskowych na Costa del Azahar.

Domki letniskowe przy Burriana
Południowe wybrzeże znane jest z owoców cytrusowych. Czy Twój domek letniskowy na Costa del Azahar znajduje się w pobliżu miejscowości Burriana? Nie zapomnij w takim razie odwiedzić Museo de la Naranja (Muzeum Pomarańczy).

Wszystkie domki na Costa del Azahar