Wszystkie domki na Costa del Sol
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
96 domki letniskowe
Domy nad morzem
42 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
38 domki letniskowe

Costa del Sol

Wybrzeże słońca’, na południu Hiszpanii, zawdzięcza swoją nazwę wspaniałemu słonecznemu klimatowi, z ponad 300 słonecznymi dniami w roku! Costa del Sol jest bardzo dobrze rozwinięta pod względem turystycznym i stała się najukochańszą costa (wybrzeżem) Andaluzji wśród miłośników słońca i plaży. Na Costa del Sol znajdziesz różnego typu domki letniskowe. Dokonaj wyboru spośród apartamentu przy plaży lub luksusowej willi z prywatnym basenem. Zobacz również naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii.

Domki letniskowe na Costa del Sol, wakacje na wspaniałym wybrzeżu
Costa del Sol rozciąga się na ponad 161 kilometrach linii brzegowej i dzieli się na część zachodnią i wschodnią. Najbardziej znane miejscowości Costa del Sol leżą na jej zachodniej części. Torremolinos, tłocznie odwiedzane miejsce, znane ze swoich sklepów, barów czy dyskotek. Inną znaną miejscowością jest Marbella. Jej znakiem rozpoznawczym są długie plaże, dobre restauracje i wspaniała atmosfera panująca na tarasach, placykach i zatłoczonych uliczkach ze sklepami.

Na wschód od Malagi znajdują się miejscowości takie jak Torrox, Rincon de la Victoria i Torre del Mar, popularne, przyjemne kąpieliska z plażami, z niezliczoną ilością tarasów i restauracji. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie podczas wakacji w naszych domkach letniskowych na Costa del Sol!

Podczas wakacji w domku letniskowym na Costa del Sol wybierz się do Nerja
Jednym z najpiękniejszych miejsc tego wybrzeża jest dawna wioska rybacka Nerja. Zobacz stare miasto (wolne od samochodów), z białymi domkami, pięknymi plażami, no i nie zapomnij o promenadzie! Ta promenada nazywana jest także ‘Balkonem Europy’, ze względu na swoje spektakularne położenie. Jednak tym, co przyciąga najbardziej do Nerja są ‘Cuevas de Nerja’. Ten wspaniały kompleks grot to najważniejsze archeologiczne miejsce Hiszpanii. Groty te są obecnie wykorzystywane jako teatr.

Odwiedź również Malagę. Ta miejscowość przyciąga co roku tysiące turystów ze względu na swoje piękne plaże, sklepy i życie nocne. W centrum miasta znajdziesz ‘Moorse Alcazaba’. Ten dawny pałac to obecnie ‘Museo Arqueológico’ oferujące zapierający dech w piersiach widok na miasto.

Domki letniskowe idealne na wakacje pełne golfa na Costa del Sol
Costa del Sol jest idealnym miejscem dal miłośników golfa, gdyż tu znajduje się szeroki wybór pól golfowych. Oczywiście także miłośnicy sportów wodnych zakochają się w tym miejscu, gdyż Costa del Sol oferuje wiele okazji do uprawiania sportów. Odkryj już teraz nasze domki letniskowe na Costa del Sol.

Przejażdżka po Andaluzji
Chcesz zobaczyć jeszcze więcej? Spędzając urlop w domku letniskowym na Costa del Sol wybierz się na wycieczkę do wnętrza Andaluzji. Zobacz te wspaniałe krajobrazy, lasy, rzeki i milutkie wioski. Tutaj znajdziesz park masywu górskiego Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama, gdzie możesz pospacerować lub pojeździć konno. Myśląc o Andaluzji wspomnieć należy o Trasie Białych Wiosek (Ronda - Arcos de la Frontera) i oczywiście pięknym mieście Granada! Wybierz już teraz domek letniskowy na Costa del Sol i spędź niezapomniane wakacje na Costa del Sol!

Wszystkie domki na Costa del Sol