Wszystkie domki na Costa Dorada
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
40 domki letniskowe
Domy nad morzem
31 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
29 domki letniskowe

Costa Dorada

Pomiędzy Costa Maresme a Costa del Azahar znajduje się ‘Złote Wybrzeże’, czyli Costa Dorada. Ze względu na wiele plaż jest to idealny hiszpański kierunek na pobyt dla całej rodziny. Obok wielu możliwości uprawiania sportów wodnych, podczas pobytu w domku letniskowym na Costa Dorada możesz także wybrać się do jednego z 3 parków wodnych, parków rozrywki czy też do zoo! Zatłoczone kąpielisko Salou en Cambrils jest znane i lubiane, ale poza nim jest tu jeszcze wiele innych atrakcji. Znajdziesz tu ładne zatoczki i wioski rybackie, piękne krajobrazy i bogatą historię! Odkryj więcej spędzając wakacje w jednym z naszych domków letniskowych w Hiszpanii!

Jednodniowa wycieczka dla całej rodziny: odwiedź Port Aventura!
Wypoczywając na Costa Dorada odwiedź największy i najbardziej znany park rozrywki w Hiszpanii; Universal’s Port Aventura. Tu znajdziesz wiele atrakcji i rozrywki dla całej rodziny. Dla szukających ochłodzenia dobrym wyborem okaże się park wodny Parque Acuático Aqualeón w Albinyana lub Parque Acuático Aquopolis w La Pineda.

Domki letniskowe na Costa Dorada - raj z florą i fauną
Na południu regionu znajduje się Delta de L’Ebre, jedna z największych delt na Morzu Śródziemnym, gdzie miłośnicy natury będą mogli wspaniale wypocząć. Znajdują się tu różne ekosystemy jak laguny czy plantacje ryżu. Poznaj te uroki podczas pobytu w domku letniskowym na Costa Dorada.

Wakacje na Costa Dorada - Calafell
Potrzebujesz doświadczyć więcej kultury, koniecznie wybierz się do Calafell. Obok starego centrum i przyjemnej dzielnicy portowej, znajdziesz tu także na małych wzgórzach typowy romański zamek i kościół. Poznaj uroki Calafell spędzając wakacje na Costa Dorada.

Małe odległości, wielkie wycieczki!
Podczas wakacji na Costa Dorada możesz z łatwością odwiedzić wiele historycznych miejsc, gdyż znajdują się one w niewielkich odległościach od siebie. Bez problemu wybierzesz się z plaży na spokojną wycieczkę w górach. A wszystko to spędzając wakacje w domku letniskowym na Costa Dorada!

Wszystkie domki na Costa Dorada