Bogactwo naturalnego piękna, kultura i historia! To wspaniały urok Czech, podobnie jak przyjazne ceny. Na Morawach i w Bohemii znajdziesz wiele typowych drewnianych chat i domków letniskowych. Domki letniskowe w Czechach są otoczone zielenią. Spędź niezapomniane wakacje w Czechach!

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Czechach

Pozwól się zainspirować!
Wakacje z pupilem
128 domki letniskowe
Sporty zimowe
107 domki letniskowe
Z basenem
90 domki letniskowe
Domy nad morzem
1 Domek letniskowy

Czechy

Kultura, sztuka, historia - odkryj ją z domku letniskowego w Czechach!
Bogata kultura i dziedzictwo historyczne znajdują swoje odzwierciedlenie w wielu zamkach, fortach czy klasztorach. Dziewięć miast Czech znajduje sie na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. To by było jednak zbyt wiele, aby odwiedzić je za jednym razem podczas wakacji, ale z własnego domku letniskowego będziesz mieć z pewnością możliwość do odbycia pięknych wycieczek! Możesz na przykład odwiedzić historyczne centrum Pragi. Bajkowa Praga leży w samym sercu kraju, nad rzeką Wełtawą. Znajdziesz tu bogactwo interesujących zabytków w mieście tysięcy wież, jak np. astronomiczny zegar Orloj lub praskie forty. Pobyt w domkach letniskowych w Czechach daje okazję na spotkanie z historią!

Domki letniskowe na wakacje letnie i ferie zimowe w Czechach!
Czechy mają również wiele do zaoferowania odnośnie możliwości uprawiania sportów. Odkryj ich naturalne piękno Czech wybierając się na wycieczkę pieszą bądź na rowerze. Znajdziesz tu wiele oznaczonych ścieżek dla pieszych jak i ścieżek rowerowych, głównie w okolicach Szumawy. Uprawianie wędkarstwa sportowego i sportów wodnych jest również możliwe, a to dzięki wielu okolicznym rzekom i jeziorom. Pobyt w czeskich Karkonoszach daje także okazję na uprawianie sportów zimowych. To tutaj znajduje się najbardziej popularny resort sportów zimowych Spindleruv Mlyn. Fani sportów podejmują dobrą decyzję wybierając domki letniskowe w Czechach.

Zrelaksuj się w swoim domu wakacyjnym lub uzdrowisku w Czechach!
W Czechach możesz się także zrelaksować w wielu uzdrowiskach. Dzięki obecności naturalnych wód termalnych i źródeł mineralnych, znajdziesz tu ponad 30 uzdrowisk. Najważniejsze to Karlovy Vary, znajdujące się w zachodniej części Czech. Wiele domków letniskowych znajduje sie w pobliżu uzdrowisk. Zrelaksuj się podczas wakacji w domku letniskowym w Czechach!

Wszystkie domki w Czechach