Wszystkie kierunki podróży w Estremadurii

Wszystkie domki w Estremadurii

Estremadura

Chcesz zarezerwować domek letniskowy w Estremadura? W Estremadura możesz cieszyć się czystą i piękną Hiszpanią… Jest to raj zarówno dla miłośników kultury, jak i dla miłośników natury. Rejon ten jest pełen kontrastów. Domki letniskowe w Estremadura położone są na wysokościach między 130 a 2400 metrów, a region składa się z lasów, gór czy łąk. Jest to miejsce popularne przede wszystkim pośród miłośników ptaków. Domek letniskowy w Estremadura zapewni Ci wakacje pełne niespodzianek i przyjemności. Zobacz naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii!

Domki letniskowe w Estremadura, odkrywanie tajemnic
Ludność Tartessos, Celtowie, Alanowie, Arabowie i oczywiście Rzymianie pozostawili tu wiele dziedzictwa kultury. Dlatego też Estremadura to bardzo ważne miejsce pod względem kulturowym. Główne działa Rzymian znaleźć można w stolicy regionu, w Merida. Miasto leży na połączeniu wielu dróg, dlatego też Merida była jednym z najważniejszych miast tego regionu. Znaleźć tu można romański teatr, amfiteatr czy świątynię Diana.

W Estremadura znajdziesz wiele muzeów, np. w miastach Cáceres, ‘Cuidad de los Conquiestadores’ Trujillo, Plasencia, Badajoz (nowoczesne miasto o bogatej historii) i oczywiście w Merída. Wynajmij domek letniskowy w Estremadura!

Odkryj hiszpańską przyrodę podczas wakacji w domku letniskowym w Estremadura
Obok bogatego dziedzictwa kulturowego Estremadura posiada także 54 rejony natury. ‘Parque Natural de Monfragüe’ jest najbardziej znanym i znajduje się na liście UNESCO. Miasta takie jak Guadalupe i Alacántara są również warte odwiedzenia. Domki letniskowe w Estremadura pozwolą Ci doskonale zapoznać się z tą częścią Hiszpanii!

Wszystkie domki w Estremadurii