Domki letniskowe w Grecji są idealne, jeżeli poszukujesz wakacji pełnych słońca, morza i plaż, ale chcesz również skosztować kultury i lokalnej kuchni. Grecja jest idealnym miejscem! Domki letniskowe w Grecji znaleźć można na wyspach: Kreta, Rodos i Santorini bądź w regionie centralnej Grecji. Szukasz „własnej” willi z prywatnym basenem i widokiem na morze, domku letniskowego z kamienia naturalnego w środku kraju czy apartamentu lub studia w małej rezydencji?

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Grecji

Pozwól się zainspirować!
Domy nad morzem
158 domki letniskowe
Z basenem
153 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
52 domki letniskowe

Grecja

W kombinacji z biletem i wypożyczonym samochodem, domki letniskowe w Grecji są łatwo dostępne.

Domki letniskowe w Grecji: zróżnicowany urlop
Wakacje w Grecji? Ciepły klimat, setki wysp, wspaniała kuchnia i historia cofająca się w starożytność: Grecja oferuje wiele możliwości. Jednego dnia relaks na małej plaży, a następnego można się cofnąć w przeszłość o tysiące lat. Wieczory można spędzać na tarasie greckiej willi czy balkonie własnego domku letniskowego na Korfu. Kraj otoczony jest przez jasno niebieskie morze z 15.000 km plaż. Dwie trzecie Grecji to tereny górzyste, z czego Olympus należy do najbardziej znanych i najwyższych miejsc. Kraj środkowy ukazuje autentyczne życie, podczas gdy miejscowości wzdłuż wybrzeża charakteryzują się wesołymi tawernami, sklepikami i unoszącymi się na wodzie łodziami rybackimi w portach. Domki letniskowe w Grecji zaskoczą Cię swoim urokiem. Spędź pełne przygody wakacje w Grecji!

Sporty wodne w Grecji
Wiele kilometrów wybrzeża sprawia, iż wakacje w Grecji są doskonałe dla miłośników sportów wodnych. Dzięki długiej linii brzegowej, zawsze można znaleźć plażę w sąsiedztwie swojego domku letniskowego. Pływanie, narty wodne, surfing, żeglowanie i nurkowanie to tylko niektóre z możliwości. Liczne greckie plaże są relatywnie spokojne i bezpieczne. Znajdziesz tu małe zatoki i zakola, piaszczyste plaże i wydmy, kamieniste plaże jak i plaże wulkaniczne o ciemnym kolorze. Domki letniskowe w Grecji pośród uroków natury!

Domki letniskowe w Grecji dla miłośników natury
Lasy, góry, jaskinie, groty, wodospady, pojedyncze gatunki ptaków oraz wspaniała flora oferują malownicze otoczenie dla spacerowiczów i rowerzystów, którzy kochają wyzwania. W Grecji rozwija się również agroturystyka. Coraz więcej rolników pozwala zajrzeć na 'prawdziwą' wieś, zasmakować lokalnych produktów oraz poznać tutejszą tradycję. Zakosztuj agroturystyki, spędź wakacje w domku letniskowym w Grecji!

Skosztuj greckiej kuchni podczas wakacji w domku letniskowym
Grecka kuchnia cofa się w czasie o 4000 lat, bazowana jest na prostych potrawach ze świeżymi składnikami, ziołami i oczywiście znaną oliwą z oliwek. Grecka oliwa jest doskonałej jakości, dobra dla zdrowia, używana jest w dużych ilościach. Dzięki ciepłemu klimatowi warzywa i owoce są wyjątkowo smaczne! Potrawy z serem feta, jagnięcina i owoce morza znajdują się w karcie menu, tak jak znane Souvlaki i Moussaka. Również greckie przekąski, zwane mezzedes, sos Tzaziki i Ouzo pochodzą z greckiej kuchni. Jedzenie w Grecji jest sprawą społeczną, wiele restauracji i tawern preferuje relaksującą oraz nieformalną atmosferę. Oczywiście można zrobić zakupy w lokalnym sklepie, a w kuchni domku letniskowego w Grecji samodzielnie przygotować tradycyjne greckie potrawy! Wakacje w Grecji!

Wszystkie domki w Grecja