Nasze domki letniskowe w Holandii są doskonałym wyborem, jeżeli szukasz ciekawych i pełnych atrakcji wakacji. Zróżnicowana Holandia zdecydowanie Ci je zapewni. Możesz na przykład odkryć ten kraj na rowerze! Kiepska pogoda? Wtedy idealnym rozwiązaniem okażą się muzea w okolicy. 

Pokaż więcej

Popularne regiony w Holandii

Limburgia
233 domki letniskowe
Zelandia
358 domki letniskowe
Gelderland
198 domki letniskowe
Brabancja Północna
174 domki letniskowe
Holandia Północna
549 domki letniskowe
Overijssel
259 domki letniskowe

Wszystkie regiony w Holandii

Wyświetl wszystkie kierunki
Pozwól się zainspirować!
Wakacje z pupilem
1.449 domki letniskowe
W parku wakacyjnym
1.288 domki letniskowe
Domy nad morzem
813 domki letniskowe
Z niemowlakiem
790 domki letniskowe
Z basenem
646 domki letniskowe

Holandia

Czy to podczas pobytu w domku wiejskim, domku letniskowym, domu wakacyjnym pośród zieleni, luksusowej willi nad wodą czy dużym domu dla całej grupy znajomych czy rodziny spędzisz udany urlop! W najpiękniejszych miejscach znajdziesz nasze domki letniskowe w Holandii.

Domki letniskowe w Holandii na wybrzeżu lub w pobliżu wody

Zakwaterowanie nad jeziorami, rzekami czy morzem sprawia, że pobyt w Holandii to wakacje pełne wodnych atrakcji. W letni czy wiosenny dzień to prawdziwa przyjemność spędzać czas na wybrzeżu, z pięknymi plażami, krajobrazami, kąpieliskami, i kilometrami ścieżek rowerowych. Belvilla oferuje szeroki wybór noclegów na wybrzeżu Holandii. Zobacz naszą ofertę apartamentów wakacyjnych w Zelandii czy domków letniskowych w Północnej Holandii. A co sądzisz o wyjątkowych Wyspach Zachodniej Fryzji? Z naszego domku letniskowego na holenderskim wybrzeżu jest wiele do odkrycia. Ale Holandia to coś więcej niż tylko wybrzeże… Zarezerwuj domek letniskowy w Holandii w pobliżu jeziora, a przekonasz się jak wiele atrakcji będzie do Twojej dyspozycji. Wybierz domek w pobliży Vinkeveense Plassen, Biesbosch, Loosdrechtse Plassen, Veluwemeer lub jezior Friese. Pobyt w naszych domkach letniskowych we Fryzji to pomysł na spędzienie prawdziwie sportowych wakacji. Z naszego asortymentu zakwaterowań wakacyjnych we Fryzji wybrać możesz między innymi wille i bungalow w parkach wakacyjnych nad wodą czy pobyt na łodzi. Inny pomysł to dom wiejski nad IJsselmeer, idealny by cieszyć się sportami wodnymi w jego pobliżu. W skrócie, zawsze znajdziesz coś interesującego pośród szerokiego asortymentów naszych domków letniskowych w Holandii!

Odkryj zieloną Holandię podczas wakacji w domku letniskowym

Potrzebujesz trochę spokoju w swoim życiu? Chcesz pobyć z rodziną? Wyskoczyć gdzieś ze swoim partnerem? Wynajmij dom wiejski w prawdziwym gospodarstwie, z widokiem na pola i łąki, domek letniskowy w lesie albo posiadłość wiejską! Ciesz się spokojem i naturą… Twój domek letniskowy w Holandii to idealny punkt wypadowy na poznanie holenderskiej natury. Tu znajdziesz ponad 350 regionów natury, z których ponad 20 to Parki Narodowe. To właśnie czeka na Ciebie podczas pobytu w domku letniskowym w Holandii. Jednym z największych Parków Narodowych jest De Oosterschelde (Zelandia) - odkryj kraj wody, wiatru i przypływów. W Loonse i Drunense Duinen możesz cieszyć się cudowną przyrodą, wynajmij w tym celu domek letniskowy w Północnej Brabancji. Podczas wakacji w Holandii czekają na Ciebie także Sallandse Heuvelrug (Overijssel) czy Drenste Aa (Drenthe). Innym znanym Parkiem Narodowym jest De Hoge Veluwe, ze zmiennym krajobrazem lasów pól, łąk i znanym muzeum Kröller-Müller. Spędź wakacje pełne przyrody w jednym z naszych domków letniskowych w Gelderland. Wynajmij, więc komfortowy domek letniskowy w Holandii, w pobliżu cudownym rejonów natury, i poznaj ten kraj spacerując lub jeżdżąc rowerem!

Wystarczająco dużo do odkrycia i przeżycia!

Nasze domki letniskowe w Holandii zlokalizowane są na terenie całego kraju, więc zawsze znajdziesz odpowiedni domek w interesującym Cię regionie! Również odnośnie kultury jest tu wiele do przeżycia! Amsterdam, Rotterdam, Haga czy Utrecht, to jedne z najbardziej interesujących ‘kulturowo’ miast. Weekend w Amsterdamie? Zatrzymując się w jednym z naszych mieszkań w mieście odkryjesz tę niesamowitą stolicę, w której znajdziesz niezliczone muzea, sklepy, restauracje, kafejki, itp. Ale w Holandii czeka na Ciebie jeszcze więcej… co powiesz na miasta historyczne takie jak Delft, Hoorn, Enkhuizen, Arnhem… lub Maastricht. No i coś dla dzieci: wiele parków rozrywki! Holandia to kraj, gdzie zróżnicowanie jest duże, a odległości małe. Odkryj coś nowego, ciesz się pobytem pośród wiatraków i tulipanów, spędź niezapomniane wakacje w domku letniskowym w Holandii!

Wszystkie domki w Holandii