Wszystkie domki na Ibizie
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
109 domki letniskowe
Domy nad morzem
76 domki letniskowe

Ibiza

Domki letniskowe na Ibizie
Ibiza jest wyspą należącą do hiszpańskiej grupy Wysp Baleary. Baleary są zlokalizowane na wschodzie hiszpańskiego lądu na Morzu Śródziemnomorskim. Z Formenterą, Ibiza jest najbardziej południową z wysp i te wyspy znajdują się od siebie w odległości ok 7 km. Wyspy te są nazywane także wyspami sosny, a Ibiza nosi pseudonim Isla Blanca, ze względu na jej białe domy. Wyspa jest długości 41 km i szerokości 20km, a jej linia brzegowa wynosi 120km. Znajdziesz tu ponad 50 plaż, gdzie możesz cieszyć się godzinami słońca. Zarezerwuj domek letniskowy na Ibizie, jeżeli poszukujesz słońca. Sezon rozpoczyna się tu z końcem maja i trwa początków października, wtedy jest tu bardzo tłoczno. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, na udane wakacje wybierz domek letniskowy na Ibizie!

Zróżnicowany krajobraz wokół domków letniskowych na Ibizie
Pasmo górskie Els Amunts kształtuje krajobraz Ibizy. Najwyższa góry na Ibizie to Sa Talaia na wysokości 475m. Najpopularniejszymi zatokami są: zatoka Eivissa oraz zatoka Portmany, gdzie znaleźć można również główny port Ibizy. Stalaktytowe jaskinie są rozpoznawalnym znakiem na Ibizie. Najbardziej znane są Santa Cova, Es Cuieram oraz niesamowita Cova den Can Marça. Na Ibizie możesz również zarezerwować domek letniskowy w lesie, takim jak las liściasty czy iglasty, na farmie i w sadzie. Wnętrze lądu jest w konkretnych miejscach strzeżone przez wydmy. Wybrzeże posiada również jaskinie czy calas, gdzie znajdziesz między innymi piaszczyste plaże, z których najdłuższa jest Platja d en Bossa. Odkryj jeszcze więcej atrakcji spędzając wakacje w domku letniskowym w Hiszpanii.

Dla miłośników miast, miasto Ibiza to odpowiednie miejsce!
Czy cieszyłeś się wystarczająco plażą i chcesz odkryć miasto? Zdecydowanie powinieneś odwiedzić miasto Ibiza. Z pełnym energii życiem nocnym, ekskluzywnymi butikami i wieloma restauracjami, miasto ma wiele do zaoferowania prawdziwym epikurejczykom. Stare centrum miasta jest ulokowane w przystani, gdzie znajduje się imponująca katedra i wielki zamek. Te zabytki kształtują krajobraz miasta. Znajdziesz tu również wiele sklepów podczas wycieczek wąskimi uliczkami i wzdłuż domów miasta. Każdy taras da Ci możliwość podziwiania ekstrawagancji turystów na Ibizie. Nie śpiesz się i spaceruj spokojnie wzdłuż Carrer Major, wysokiej ulicy miasta Ibiza, a następnie odpocznij w swoim domku letniskowym na Ibizie.

Wszystkie domki na Ibizie