Wszystkie kierunki podróży w Kastylii-La Mancha

Wszystkie domki w Kastylii-La Mancha

Kastylia-La Mancha

Wakacje w Kastylii-La Mancha w pełnym słońcu
Sceneria Kastylii-La Mancha charakteryzuje się polami i znanymi z ich wspaniałymi historycznymi miastami Toledo i Cuenca, oba znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest szczególnie znana z historii o Don Quichote. Podążaj jego śladami i odbądź wędrówkę wzdłuż białych wiatraków i historycznych miejsc, gdzie kiedyś odbywały się jego nowelowe walki. Podążaj tą drogą ze swojego domku letniskowego w Kastylii i dowiedz się więcej na temat Don Quichote. Zobacz naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii.

Domki letniskowe w Kastylii-La Mancha oferują wakacje pełne historii
Kastylia-La Mancha ma jednak dużo więcej do zaoferowania! Z jej interesującymi muzeami, jak ceramiczne i archeologiczne w Toledo, jej cudowną kuchnią zaliczając do niej specjalności takie jak wino, Manchego (owczy ser) i zupę czosnkową (Sopa de Ajos). Ten region zdecydowanie docenią Ci, którzy kochają hiszpański ląd. W Twoim domku letniskowym w tym regionie jesteś zawsze blisko zamku, dziedzictwa jego żydowskich czy chrześcijańskich właścicieli. Większość z nich datuje się na IX-XII wiek i są zdecydowanie warte odwiedzenia. Wybierz jeden z domków letniskowych w Kastylii-La Mancha!

Domki letniskowe w Kastylii-La Mancha, zielone wakacje
Domy wakacyjne w Kastylii-La Mancha znajdują się w pobliżu trzech najważniejszych parków natury na całym Półwyspie Iberyjskim. Tablas de Damiel i Lagunas de Ruidera, dwa rejony o wielkim znaczeniu ekologicznym, oraz Cabañeros, śródziemnomorski rejon lasów. Te parki są otoczone spektakularnymi wyżynami: gaje oliwne Alcarria, wapienne klify Cuenca, szczyty górskie Sierra de Alcaraz. Przez te parki biegną dwie rzeki – Tag i Gwadiana. Odkryj hiszpański urok tego regionu podczas wakacji w domku letniskowym w Kastylii-La Mancha.

Wszystkie domki w Kastylii-La Mancha