Wszystkie domki w Katalonii
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
316 domki letniskowe
Domy nad morzem
261 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
214 domki letniskowe
Sporty zimowe
20 domki letniskowe
W górach
19 domki letniskowe

Katalonia Środkowa/Pireneje

Spróbuj katalońskiej atmosfery w Katalonii! Region Katalonii ma zmienny i zróżnicowany krajobraz pełen kontrastów. Tu znajdziesz piękne rezerwaty natury i średniowieczne wioski. Ze swojego domku letniskowego w Katalonii możesz wybrać się na wycieczki na szczyty gór i łąki Pirenejów na północy.

Domki letniskowe Katalonii, Na udane wakacje
Różne narodowości, które w przeszłości zamieszkiwały Katalonie pozostawiły w niej swoje historyczne dziedzictwo. Także artyści jak Dalì i Gaudì. Podczas swojej wizyty w Katalonii nie zapomnij o Barcelonie. Czekają na Ciebie także miasta takie jak Gerona, Tarragona i Lleida. Więcej informacji o Barcelonie i domach wakacyjnych w mieście, znajdziesz w opisie regionu i ofercie domków letniskowych w Costa Maresme/Barcelona.

Chcesz spędzić bardziej sportowo swoje wakacje, wybierz się ze swojego domku letniskowego w Katalonii na spacery czy też zagraj w golf na jednym z 30 pól golfowych regionu. Kochasz pyszne jedzenie, katalońska kuchnie z pewnością Cie nie rozczaruje. Jest to także największy rejon wina w Hiszpanii!

Domki letniskowe w Pirenejach, rewelacja
Odkryj spokój hiszpańskich Pirenejów. Koniecznie należy odwiedzić park narodowy 'Parque Nacional de Ordesa y Monte Perdido'. Tutaj czekają gejzery, wodospady, unikalna flora i fauna. Jest to także idealne miejsce dla miłośników spacerów. A po długiej wędrówce z pewnością chętnie odpoczniesz w autentycznym hiszpańskim domku letniskowym!

Średniowieczna Trasa Pielgrzyma 'Camino de Santiago' prowadzi prze Pireneje, przez góry i lasy, łąki i wioski górskie, klasztory i kościoły. Bardziej na wschodzie leży park narodowy 'Parque Nacional d'Aigüestortes'. Tu są granitowe szczyty, lasy i wodospady. Poza spacerami, naturę można tu poznawać np. podczas jazdy rowerem górskim, kajakiem czy też konno. Miłośnicy wspinaczki też znajdą tu swoje miejsce, zwłaszcza w dolinie in de Benasque. Wolisz być wysoko? Balon lub paragliding to kolejne z dostępnych tu atrakcji. Kochający sporty zimowe na stokach Pirenejów spędzą udany urlop zimowy, tu czekają: Baqueira/Beret, Boí-Taüll, Jaca, Astun czy też Candanchu. Domki letniskowe i górskie chalets w Pirenejach zapewnią udane i aktywne wakacje dla całej rodziny.

Wszystkie domki w Katalonii