Podziwiaj przyrodę Luksemburga, która znajduje odzwierciedlenie w zróżnicowanym krajobrazie: rozległe pola, lasy, góry, doliny, rzeki i dzikie skały. Wiele domków letniskowych jest położonych na zielonych terenach Luksemburga.

Pokaż więcej

Luksemburg

Mały kraj z wieloma ofertami

Luksemburg, niewielki kraj europejski, graniczy z Belgią, Niemcami i Francją. Stolicą jest miasto o tej samej nazwie: Luksemburg, który leży na południu i jest największym miastem w kraju. Inne popularne miejsca to Clervaux, Diekirch, Esch-sur-Alzette i Echternach. Podczas pobytu w domku letniskowym w Luksemburgu można wybrać się na wędrówki odkrywcze i zapoznać się z przepiękną naturą i bogatą historią tego kraju. Również dzieci nie będą się tutaj nudziły. Jest tu wiele aktywnych zajęć: długie spacery, wycieczki na rowerach górskich, kajakarstwo, wspinaczki skalne, a w zimie narciarstwo biegowe. Można się także wybrać z przyjaciółmi czy z rodziną na wycieczkę ‘szkoły przetrwania’.

Pobyt w domkach letniskowych w Luksemburgu to okazja na aktywność i relaks pośród natury

Wiele apartamentów wakacyjnych w Luksemburgu znajduje się pośród zieleni. Zakosztuj historii zwiedzając fortece, zamki czy opactwa. Zajrzyj do kościoła w czarującym, starym miasteczku lub odwiedź jedną z grot. Smakosze mogą wybrać się do jednej z wielu regionalnych restauracji. W skrócie: skuś się na relaksujące lub sportowe wakacje pośród natury! Po aktywnym dniu można powrócić do ciepłej atmosfery domku letniskowego w leśnym otoczeniu Luksemburga.

Wybierz się do miasta Luksemburg

Odwiedź stolicę z jej starym centrum i wałami obronnymi; Luksemburg znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego Unesco. Z ponad 20 zamkami i grodami miasto kryje starożytne ślady historii. Dla miłośników są tutaj niesamowite możliwości zakupów. Zarezerwuj jeden z naszych domków letniskowych w mieście lub kraju Luksemburgu!

Wszystkie domki w Luksemburgu