Wszystkie domki w Madrycie

Madryt

Madryt, stolica Hiszpanii jest położona centralnie i jest miastem nowoczesnym i pełnym życia. Doświadcz uroku placyków i uliczek Madrytu, jak również pełnego atrakcji życia nocnego. Apartamenty w Madrycie to idealny punkt wypadowy na zwiedzanie miasta. Kup bilet lotniczy, wynajmij samochód i zarezerwuj apartament w Madrycie!

Domki letniskowe w Madrycie
Podczas pobytu w domku letniskowymw tej metropolii, obok gastronomii, znajdziesz tu muzykę, modę, interesującą ofertę muzeów (ponad 73 muzea!). Podziwiaj dzieła sztuki w: Museo del Prado, Museo Thyssen-Bornemisza i Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía. Szukasz sztuki nowoczesnej? Wybierz się do jednej z galerii.

Wart odwiedzenia jest także pałac królewski, Palacio Real. Pałac nie jest już zamieszkały i zarówno najważniejsze pokoje i ogrody mogą być zwiedzane.

Masz dosyć muzeów, spędź leniwe popołudnie w parku 'Parque del Retiro'. Możesz w nim pospacerować lub napić się wina na tarasie. W parku znajduje się de Real Jardin Botánico (ogród botaniczny), 2 pałacyki i różany ogród. Park ma niesamowitą atmosferę oferując teatr uliczny, koncerty, ekspozycje, jak i jazdę konną. W parku jest również jezioro, po którym możesz popływać wynajmując łódkę. Wynajmij domek letniskowy w Madrycie i doświadcz wszystkich jego atrakcji!

Apartamenty wakacyjne w Madrycie, poznaj stare miasto
Również stare centrum Madrytu cię zachwyci. Placyki, parki, fontanny, pałacyki, wszystko to czeka na Ciebie w Madrycie. Słynne place jak de Puerta del Sol, Plaza de la Cilbeles ze słynną fontanną i de Plaza Mayor, gdzie dawniej odbywały się religijne i królewskie ceremonie. Barów tapas i restauracji również nie brakuje w Madrycie. Daj sie zauroczyć nocnemu życiu Madrytu!

W niedzielę rano warto wybrać się na El Rasto, największy targ Hiszpanii. Znajdziesz tu antyki czy też akcesoria takie jak torebki i buty. W mieście znajdują się także centra handlowe, stare sklepiki oraz sklepy z modą. Interesują Cie inne miasta, zobacz naszą ofertę domków letniskowych w Hiszpanii!

Ale Madryt oferuję jeszcze więcej atrakcji. Autobusy i metro ułatwią Ci poruszanie się po mieście. Odkryj różne dzielnice Madrytu, każdą ze swoim unikalnym charakterem. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia napij się wina na tarasie własnego apartamentu wakacyjnego w Madrycie!

Wszystkie domki w Madrycie