Wszystkie kierunki podróży na Majorce

Wszystkie domki na Majorce
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
118 domki letniskowe
Domy nad morzem
34 domki letniskowe

Majorka

Majorka, największa wyspa Balearów, to cudowny kierunek wakacyjny, dzięki jej śródziemnomorskiemu klimatowi i zmiennemu krajobrazowi. Słońce świeci tu niemal 300 dni w roku! Domy wakacyjne na Majorce to gwarancja słonecznych i pełnych zmienności wakacji na wyspie. Chcesz poznać inne miejsca w Hiszpanii? Zobacz naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii.

Domki letniskowe na Majorce, wyspa z modnym wybrzeżem
Linia brzegowa Majorki jest bardzo zróżnicowana. Na południowym-wschodzie, przy kąpieliskach takich jak Porto Cristo i Cala d'Or, położone są urocze zatoczki, które możesz odkryć również z łodzi. Na wielogodzinne spacery na plaży najlepiej wybrać się na południowo-zachodnie wybrzeże. Zatłoczone centra turystyczne z szalonym życiem nocnym koncentrują się w okolicach Palma de Mallorca na południu. Poznaj uroki wyspy podczas wakacji w domku letniskowym na Majorce!

Majorka, kierunek dla każdego
Ze względu na swoja różnorodność Majorka jest odpowiednia dla każdego. Miasta są czyste, bezpieczne, dobrze utrzymane i przyjazne dzieciom. Spacerowicze i rowerzyści mogą cieszyć się wizytami w rezerwatach natury czy pełnym wody parku natury przy Alculdia. Kochający aktywną formę spędzania czasu nie muszą się obawiać nudy, jest tu wiele atrakcji – nurkowanie, jazda konna czy golf. Doświadcz tego spędzając wakacje w domku letniskowym na Majorce. Nasze domki letniskowe są położone centralnie i w ten sposób umożliwiają poznanie całej wyspy!

Odkrywanie Majorki samochodem
Dobrym sposobem na poznanie wyspy podczas pobytu w domku letniskowym na Majorce jest samochód. Nie zapomnij wówczas odwiedzić Cap Formentor i łańcucha górskiego "Sierra de Tramuntana" na zachodzie, ze wspaniałymi drogami górskimi i zapierającymi dech w piersiach widokami. Również stolica Palma de Mallorca jest zdecydowanie warta odwiedzin! Kraj wewnętrzny Majorki to przede wszystkim autentyczne miasteczka, gdzie tradycja i dawne zwyczaje są nadal codziennością. Lecisz na Majorkę? Zarezerwuj zawczasu wynajem samochodu, dokonaj tego jednocześnie przy rezerwacji domku letniskowego na Majorce!

Wszystkie domki na Majorce