Domek letniskowy w Niemczech jest odpowiedni na krótkie jak i długie wakacje. Niemcy oferują odpowiednie mieszkania na pobyt tygodniowy, ale również na weekend można tu znaleźć odpowiednie kwatery. Czy wybieracie się we dwójkę czy też dużą grupą, w Niemczech zawsze znaleźć można wymarzony domek letniskowy!

Pokaż więcej

Popularne regiony w Niemczech

Czarny Las
129 domki letniskowe
Eifel
320 domki letniskowe
Sauerland
326 domki letniskowe
Mosel
80 domki letniskowe
Bawaria
258 domki letniskowe
Nadrenia Północna-Westfalia
343 domki letniskowe

Wszystkie regiony w Niemczech

Pozwól się zainspirować!
Z niemowlakiem
1.251 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
1.103 domki letniskowe
Sporty zimowe
643 domki letniskowe
Domy nad morzem
322 domki letniskowe
Z sauną
307 domki letniskowe

Niemcy

Wynajmij domek letniskowy w pełnych atrakcji Niemczech

Kiełbaski, kiszona kapusta, piwo i wino. Typowe domy, świąteczne targi i muzyka Schlager. To są rzeczy typowe dla Niemiec. Oczywiście Niemcy posiadają wiele więcej do zaoferowania: dużo możliwości na relaks czy poznawanie kultury w interesujących, historycznych miastach. Można też spędzić aktywnie czas na łonie natury. Zróżnicowane tereny i kulturowe propozycje gwarantują udane wakacje w domku letniskowym w Niemczech!

Aktywność na ścieżkach rowerowych - wakacje w Niemczech

Domek letniskowy w Niemczech nadaje się doskonale jako baza na aktywne wakacje. Z ponad 40.000 km tras rowerowych i wieloma trasami turystycznymi, które często bezpośrednio graniczą z domkiem letniskowym, nie będziesz miał okazji żeby się nudzić.

Wypad weekendowy i zwiedzanie miast - domki letniskowe w Niemczech

Odkryj życie nocne, pełnię kultury i szaleństwo zakupów w miastach Niemiec. Berlin? Zarezerwuj bilet samolotowy i wynajmij apartament lub domek letniskowy w Berlinie. To idealny sposób na odkrycie miasta. Wybierz się na de Kurfürstendamm, Alexanderplatz, do Gedächtniskirche, Brandenburger Tor, Potsdamer Platz, Rijksdag, Rathaus Schöneber lub do pałacu Slot Charlottenburg. Innym interesującym miejscem jest Peramonmuseum. Nie mniej ciekawe i pełne wrażeń są… zakupy! W Berlinie znajdują się przeróżne centra handlowe oraz słynne ulice handlowe, takie jak np.: de Kurfürstendamm lub de Friedrichstraße.  No i te berlińskie restauracje! Niemiecka kuchnia to uczta dla podniebienia! Spędź swoje wakacje w Niemczech.

Wynajmij domek letniskowy i odkryj różne regiony Niemiec

Romantyczne krajobrazy, ogrody winne, typowa niemiecka wieś, plaże, góry,… Dla każdego coś ciekawego. Wskocz na rower, wybierz się na spacer albo na przejażdżkę samochodem lub motorem i ciesz się pięknem natury i kultury. Niemcy posiadają wiele ciekawych regionów, nie da się ich wszystkich tu wymienić. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Eifel. Jest to doskonały region na uprawianie sportów. Podczas pieszej wędrówki lub jazdy rowerem z pewnością zachwyci Cie tutejszy krajobraz. Dokonaj wyboru z szerokiej oferty domków letniskowych w Eifel i odkryj ten wspaniały region. Charakterystyczne wioski winne, gdzie spróbujesz pysznego wina. Najstarsze miasto Niemiec, Trewir, z jego romańskim portem miejskim znajduje sié w uroczym regionie Mosel. Lasy, góry, romantyczne zamki to właśnie kurort w regionie Czarny Las. Jest to raj dla spacerowiczów, pełen wzgórz winnych, lasów, gór, jezior i wodospadów. Doświadcz piękna natury z domu wakacyjnego Czarnym Lesie. A na koniec poznaj region alpejskich łąk, krystalicznie czystych jezior górskich i czarujących wiosek oraz spędź sportowe wakacje w domku letniskowym w Alpach Niemieckich, to musi się udać!

Również w zimie domek letniskowy lub górskie chalets wakacyjny w Niemczech

Na pełne aktywności ferie zimowe również można przyjechać do Niemiec. Na przykład Niemieckie Alpy, Czarny Las i Bawaria. Także w zimie dostępne są w Niemczech domki letniskowe na weekend, a „weekend narciarski” jest idealny na początek sezonu sportów zimowych. Wybierz domek letniskowy w Bawarii. Niemcy oferują ponad 300 miejscowości idealnych na uprawianie sportów zimowych. Popularne Eifel, Sauerland, z miejscowościami Willingen i Winterberg przyciągają tu setki turystów spragnionych narciarstwa. Gwarancję śniegu zapewnią Ci natomiast Alpy Niemieckie. Także Czarny Las to wspaniałe miejsce na uprawianie narciarstwa. Czy wybierasz się sam, czy we dwójkę, a nawet większą grupą, zdecydowanie wybierzesz coś odpowiedniego spośród naszej bogatej oferty domków letniskowych w Niemczech!

Wszystkie domki w Niemczech