Domki letniskowe w Polsce na udane wakacje!

Poznaj różne regiony i krajobrazy, korzystając z naszej oferty domków letniskowych i apartamentów wakacyjnych w ośrodkach wypoczynkowych w Polsce. W zależności od położenia domku ciesz się spokojem i czystością wsi, baw się nad jeziorem rekreacyjnym, ciesz się ze wspaniałych wakacji na plaży, wybierz się na wycieczkę rowerową lub pieszą wędrówkę po okolicy w jednym z parków narodowych albo wyskocz do miasta. Oczywiście nie zapomnij spróbować lokalnych dań polskiej kuchni lub sam zostań kucharzem podczas wakacji w domku letniskowym w Polsce!

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Polsce

Wyświetl wszystkie kierunki

Polska

Wakacje z naturą: Parki narodowe w Polsce

Przyroda to prawdziwy magnes, który przyciąga na spędzenie urlopu w domu wakacyjnym w Polsce. Polska ma aż 23 parki narodowe o łącznej powierzchni ponad 300.000 hektarów. Każdy z parków ma swój własny, niepowtarzalny charakter; ruchome wydmy (Słowiński Park Narodowy), prapuszcza (Babiogórski oraz słynny Białowieski Park Narodowy), góry, kotliny pochodzące z epoki lodowcowej (Karkonoski Park Narodowy), jeziora, tereny bagienne i podmokłe (Poleski Park Narodowy), jaskinie, groty, zbocza i formacje skalne (Ojcowski Park Narodowy). Osiem parków wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO jako „World Biosphere Reserve”, ze względu na ich unikalną florę i faunę. Białowieski Park Narodowy na granicy z Białorusią znajduje się ponadto na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i jest słynny jako obszar nienaruszonej prapuszczy i żyjących na swobodzie żubrów (największych ssaków Europy). Dzięki oznakowanym trasom miłośnicy wędrówek mogą się cieszyć pięknem natury. Odkryj je, korzystając z pobytu w naszych domkach letniskowych w Polsce!

Atrakcje turystyczne i obiekty UNESCO w Polsce

Wynajmując nasz domek letniskowy w Polsce, pasjonaci historii i kultury będą mogli zwiedzić atrakcje turystyczne. Aż 19 obiektów znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO: między innymi historyczne centra Krakowa, Warszawy, Torunia i Zamościa, XIII-wieczna kopalnia soli w Wieliczce (wciąż działająca), dawny obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, Malbork – największa średniowieczna twierdza Europy oraz klasztor bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ponadto wiele interesujących zabytków i miast, które warto zobaczyć. Odkryj je, spędzając wakacje w jednym z naszych domków letniskowych w Polsce!

Wszystkie domki w Polsce