Wakacje w Portugalii to słońce, morze, plaża, ale również bogata kultura i wspaniały kraj wewnętrzny. Turystyczne Algarve, ze swoim pięknym wybrzeżem jest wyjątkowo popularne, podobnie jak stolica Lizbona. A co myślisz o bajecznej Sintra, nietkniętej naturze, drzewkach oliwnych, górach, ogrodach winnych, tradycyjnych wioskach i historycznych miastach pełnych zabytków…?

Pokaż więcej

Popularne regiony w Portugalii

Algarve
145 domki letniskowe
Lizbona
41 domki letniskowe
Portugalia Północna
18 domki letniskowe

Wszystkie regiony w Portugalii

Pozwól się zainspirować!
Z basenem
199 domki letniskowe
Domy nad morzem
145 domki letniskowe
Z niemowlakiem
71 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
43 domki letniskowe
W górach
3 domki letniskowe

Portugalia

Spokój, piękno i autentyczne zakwaterowania. Poznaj ten wspaniały kraj i jego gościnną ludność podczas pobytu w jednym z naszych domków letniskowych w Portugalii.

Luksusowe wille, pełne atmosfery domki wiejskie, wyjątkowe domki letniskowe w Portugalii - wakacje w Portugalii!

Na Belvilla.pl znajdziesz bogaty wybór domków letniskowych w Portugalii, od rustykalnych, prostych domków w górach po super luksusowe wille, z prywatnym basenem i widokiem na morze! Na każdego rodzaju wakacje, bo przecież nie każdy oczekuje tego samego. Chcesz oderwać się od codzienności? Odkryj ‘inną Portugalię’ podczas wakacji w domku letniskowym casa rural, który pełen jest portugalskiej atmosfery… Niesamowitym doświadczeniem jest pobyt w XIX wiecznej Quinta, Herdade lub portugalskiej winnicy. To prawdziwie wakacyjne miejsca w tradycyjnym portugalskim stylu! Czasem śpisz w samodzielnym domu wiejskim, a czasem jest to jeden z wielu domków letniskowych na małym terenie ze wspólnym basenem. Wyjątkowo połeżenie naszych domków pozwala cieszyć się między innymi wspaniałą panoramą okolicy, widokiem na morze i góry, pastwiska z krowami i owcami lub kwitnące łąki z drzewami owocowymi, tarasami winnymi czy drzewkami oliwnymi. Spróbuj lokalnej atmosfery i poddaj się urokowi domków letniskowych w Portugalii. Wolisz bardziej luksusowe wille lub apartamenty na wybrzeżu? Wówczas wybierz wolnostojącą willę lub apartament w niewielkim resorcie nadmorskim. A co powiesz na luksusowy resort golfowy? Miłośnicy golfa poczują się w Portugalii jak w raju, zwłaszcza na polach golfowych położonych na zróżnicowanym południu. Odkryj pola golfowe podczas urlopu w apartamencie, willi lub domku letniskowym w Portugalii! Spędź niezapomniane wakacje w Portugalii!

Domki letniskowe w Północnej Portugalii

Wakacje w Portugalii? Pierwsze na myśl przychodzi słoneczne Algarve na południu kraju. Ale Portugalia to coś więcej! Poznaj autentyczną Portugalię podczas pobytu w domku letniskowego w Północnej Portugalii (Porto e Norte)! Północ Portugalii jest często nazywane ‘kołyską Portugalii’ ze względu na bogatą kulturę, historię i piękno natury. Odkryj religijne i historyczne pomniki tego regionu. Charakterystyczne są tutaj góry, rzeki, winnice, jeziora i Costa Verde, ‘Zielone Wybrzeże’, z piaszczystymi plażami i tętniącymi życiem kąpieliskami. Odwiedź zachwycające Douro-vallei, z jej tarasami winnymi. Również park narodowy Peneda-Gerês pochwalić się może unikalnymi krajobrazami. Oczywiście nie można zapomnieć o mieście portowym Porto, które zaraz po Lizbonie jest największym miestem Portugalii. Zaplanuj wakacyjny pobyt w domku letniskowym w regionie Porto/Północna Portugalia.

Beiras/ Środkowa Portugalia: romantyczna, nietknięta, autentyczna…

Domki letniskowe w Portugalii znajdziesz we wszystkich jej regionach, a więc również w regionie Beiras lub Środkowej Portugalii leżącym pomiędzy Północną Portugalią i Lizboną - pomiędzy zieloną północą i suchym południem. Z naszych domków letniskowych w Beiras możesz się cieszyć pięknem nietkniętej natury. Wybrzeże, także zwane Costa Prata (srebrne wybrzeże), znane jest z niekończących się plaż, wydm i lasów. Wartym odwiedzenia jest Aveiro, zwany także Wenecją Portugalii, oraz pałac Buçaco. Bardziej wewnątrz lądu znajdziesz drzewa oliwne, pola, góry, historyczne wioski i zamki. Nie zapomnij o interesującym mieście uniwersyteckim Coimbra i nowoczesnym Viseu. Nietkniętą naturę odkryjesz natomiast w cudownej Serra da Estrela, największym paśmie górskim Portugalii. Miłośnicy natury mogą tu podziwiać wąwozy, lasy i jeziorka. Znajduje się tu także park narodowy, a nawet centrum narciarskie Portugalii. Odkryj autentyczną Portugalię z naszych Quintus, rustykalnych domów wiejskich z basenem i domków letniskowych w Beiras!

Lizbona i Costa de Lisboa: połącz zwiedzanie miasta z wakacjami na plaży!

Lizbona jest absolutnie warta odwiedzenia! W tym fascynującym mieście zostaniesz zauroczony prze małe uliczki, długie ulice pełne sklepów i sklepików oraz historyczne zabytki. Naturalnie będziesz tu się cieszyć wspaniałą pogodą, przyjaznymi ludźmi, portugalską kuchnią i wesołym życiem. Nocleg spędzisz w jednym z naszych ładnych apartamentów w Lizbonie lub w domku letniskowym w okolicy! Również wokół Lizbony jest wiele atrakcji; pola golfowe, malutkie wioski rybackie czy tajemnicze zamki. Nie zapomnij oczywiście o wybrzeżu, z popularnym kąpieliskiem Cascais en Estoril, w odległości zaledwie pół godziny od Lizbony. Zwiedzanie Lizbony jest niesamowite w połączeniu z wakacjami na plaży! Wynajmij na przykład apartament w mieście na weekend, a następnie przenieś się na tydzień do przepięknej willi lub luksusowego apartamentu na wybrzeżu. Zobacz naszą ofertę domków letniskowych w regionie Lizbony.

Alentejo: Spokojnie, bez pośpiechu…

Pobyt w domu wakacyjnym w Alentejo to okazja na poznanie tego autentycznego portugalskiego regionu. Wszystko dzieje się tu w spokojnym tempie, brak pośpiechu na wakacjach sprzyja wypoczynkowi. Nic nie musisz, jedynie odpoczywać w swoim domu wakacyjnym, odwiedzać lokalne restauracje lub wybrać się na spacer po okolicy. Tu jest wystarczająco do odkrycia! Alentejo jest nielicznie zamieszkałym regionem z zielonymi łąkami, drzewkami oliwnymi i winnicami. Wybrzeże Alentejo ma stylowe skały, wioski rybackie i kąpieliska z ładnymi plażami. Ponadto znajdziesz w Alentejo kilka parków natury. Ten region jest wart odkrycia: spędź urlop bez pośpiechu w jednym z naszych domów wakacyjnych w Alentejo!

Apartamenty wakacyjne w Algarve

Całkowicie na południu Portugalii leży Algarve. To jeden z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych, zwłaszcza dzięki ładnym, fotogenicznym wybrzeżom ze złotymi plażami i przyjemnym klimatem. Popularne są tu kąpieliska takie jak Albufeira, Portimão, Lagos, Praia da Rocha, Monte Gordo i Vilamoura. W Belvilla wynajmiesz domki letniskowe rozmieszczone po całym regionie Algarve, od Lagos i Praia de la Luz na zachodzie Algarve, po Monte Gordo do granicy z Hiszpanią. A odnośnie zakwaterowania, znajdzie się dla każdego coś odpowiedniego: ekskluzywne 5 gwiazdkowe wille, wiejskie domki letniskowe otoczone przez drzewka oliwne i migdałowce, komfortowe apartamenty i domki lub bungalow w parkach wakacyjnych, dawne gospodarstwa w ogrodach pełnych drzewek pomarańczy, luksusowe wille w resortach golfowych… Zobacz naszą pełną ofertę domków letniskowych w Algarve.

Spędź niezapomniene wakcje w słonecznej Portugalii!

Wszystkie domki w Portugalii