Wszystkie kierunki podróży w Prowansji, na Lazurowym Wybrzeżu

Apt
Wyświetl wszystkie kierunki Wyświetl mniej kierunków
Wszystkie domki w Prowansji, na Lazurowym Wybrzeżu
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
651 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
408 domki letniskowe
W parku wakacyjnym
250 domki letniskowe
Z niemowlakiem
244 domki letniskowe
Domy nad morzem
159 domki letniskowe

Prowansja/Lazurowe Wybrzeże

W Prowansji – Lazurowe Wybrzeże opadający teren jest kolorowany przez pola słoneczników i lawendy, jak również drzewa pomarańczy i palmy na wybrzeżu.  Jest to kraj znany z wina jak Châteauneuf-du-Pape. Malownicze wioski, historyczne miasta, rzymskie pozostałości i wspaniała linia brzegowa z ośrodkami. Domy wakacyjne Prowansji – Lazurowe Wybrzeże są doskonałą bazą wypadową na wakacje na słonecznym południu.

Mieszkania wakacyjne Prowansja
Mistrzowie tacy jak Picasso, Matisse i Van Gogh nie na darmo szukali tutaj swojej inspiracji. Jeżeli tylko jeden raz “powąchasz” Prowansji, będziesz “sprzedany”!  Ląd Lazurowego Wybrzeża charakteryzuje się piękną naturą, przyjacielską ludnością i przytulnymi rynkami. W domu wakacyjnym na Lazurowym Wybrzeżu, od razu poczujesz się jak u siebie. 

Mieszkania wakacyjne na Lazurowym Wybrzeżu
Przezroczyste, niebieskie morze, wspaniałe, kilometrowe, piaszczyste plaże, przyjemne, autentyczne wioski i turystyczne ośrodki takie jak Nicea, Cannes i Saint Tropez. To jest Lazurowe Wybrzeże!  Z domu wakacyjnego na Lazurowym Wybrzeżu można wiele odkrywać. Region doskonale nadaje się na relaksujące wakacje na plaży przy Morzu Śródziemnym. Za dnia wylegiwanie się na plaży, wieczorami przyjemne posiłki w jednej z wielu restauracji. Nie zapomnij o mieście Monaco!

Wszystkie domki w Prowansji, na Lazurowym Wybrzeżu