Jeżeli wybierzesz pobyt w domku letniskowym na Słowacji, wybierzesz nietkniętą naturę (wiekowe lasy, gejzery, wąwozy, bijące źródła, wodospady, jaskinie), wieki tradycji folkloru, XV-sto wieczne drewniane kościoły, budynki (które mogą być wynajęte poprzez Belvilla) i wspaniałe możliwości sportów zimowych. Autentyczne domki letniskowe na Słowacji są często otoczone zielenią i są zazwyczaj doskonałą bazą wypadową na odkrycie tego pięknego kraju.

Pokaż więcej

Słowacja

Domki letniskowe na Słowacji
Region Koszyc, Orawy, Liptowa i Pienin, Słowacki Raj i region Tatr razem tworzą rejon górski Słowacji. Vikolinec w Tatrach Niskichto XVIII-sto wieczna wioska Unesco, która jest usytuowana blisko wód termalnych Liptov. W Tatrach Wysokich Twój domek letniskowy będzie się znajdował blisko wiosek z pięknymi drewnianymi kościołami, ukrytymi pomiędzy rejonami górskimi, gdzie z pewnością będziesz miał wiele okazji do uprawiania sportów, zarówno latem jak i zimą!

Domki letniskowe na Słowacji otoczone są winnicami
Nizinna Słowacja to region południowy kraju. Tutejszy krajobraz to średniej wysokości góry, jak na przykład słynne Karpaty. Domki letniskowe w tej części Słowacji są zlokalizowane blisko winnic i bez wątpliwości możesz tu mieć wiele okazji, aby cieszyć się szklaneczką pysznego słowackiego wina!

Domki letniskowe na fantastycznej Słowacji
Zapierające dech w piersiach widoki, 350 km szlaków pieszych oraz imponująca natura. Przy granicy z Austrią, Czechami, Polską, Ukrainą i Węgrami, Słowacja jest zlokalizowana w samym środku Europy Centralnej. Wystarczające powody, aby wybrać domek letniskowy na fantastyczne wakacje na Słowacji!

Wszystkie domki na Słowacji