Wakacje w Szwajcarii oznaczają cieszenie się nietkniętą naturą, świeżym powietrzem, cudowną panoramą gór, Alpami, typowym szwajcarskim serem, czekoladą, zegarkami czy Heidi i Peter. Jednak wakacje w Szwajcarii nie są kompletne bez pobytu w pełnym atmosfery, drewnianym górskim chalet lub pięknie położonym domku alpejskim! Odkryj piekną naturę podczas pobytu w domku letniskowym w Szwajcarii.

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Szwajcarii

Pozwól się zainspirować!
W górach
144 domki letniskowe
Sporty zimowe
141 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
72 domki letniskowe

Szwajcaria

Wakacje w Szwajcarii oznaczają cieszenie się nietkniętą naturą, świeżym powietrzem, cudowną panoramą gór, Alpami, typowym szwajcarskim serem, czekoladą, zegarkami czy Heidi i Peter. Jednak wakacje w Szwajcarii nie są kompletne bez pobytu w pełnym atmosfery, drewnianym górskim chalet lub pięknie położonym domku alpejskim! Odkryj piekną naturę podczas pobytu w domku letniskowym w Szwajcarii.

Szwajcaria: domek letniskowy na aktywne letnie wakacje
Podziwianie krajobrazu górskiego Szwajcarii to cudowne doświadczenie i zachęta do aktywnych wakacji! Wynajmij domek alpejski lub domek letniskowy i poddaj się zimowemu narciarskiemu szaleństwu! Ciesz się piękną panoramą, czystym świeżym powietrzem czy to podczas spaceru, wspinaczki czy jazdy na nartach. Możesz się również skusić na jazdę górską rowerem. Szwajcaria oferuje ponad 8.300 km ścieżek i szlaków rowerowych, wzdłuż łąk, wodospadów, jezior czy miasteczek. Po aktywnym dniu z przyjemnością odpoczniesz w Twoim domku letniskowym w Szwajcarii!

Szwajcaria: relaks dla ciała i duszy
Po dniu intensywnego zwiedzania czy korzystania z uroków sportów górskich, pozwól swojemu ciału i duszy odpocząć w wodzie termalnej. W naszej ofercie znajdziesz również kompleksy wellness z luksusowymi górskimi chalets i domkami alpejskimi z własną sauną. Tak się wypoczywa podczas wakacji w Szwajcarii! Wynajmij domek letniskowy lub górski chalets! Albo spędź weekend w apartamentcie miejskim w Zurychu.

Domek letniskowy blisko natury - udane wakacje w Szwajcarii
Odkryj piękną naturę ze swojego domku letniskowego w Szwajcarii. Spektakularne wodospady, głębokie rzeki, magiczne jeziora… Romantyczne zielone lasy, błękitne górskie jeziora, białe szczyty gór. Szwajcaria posiada 1 park narodowy „Schweizerische Nationalpark”, z między innymi 80 kilometrami ścieżek, różnymi roślinami, zwierzętami, jeziorami van Macun czy zamkiem van Tarasp. Szwajcaria to także wiele parków przyrody, każdy ze swoim unikalnym urokiem. Niektóre z nich znajdują się na liście Unesco, np. region Jungfrau-Aletsch-Bietschorn (sprawdź nasze domy wakacyjne w Wallis), region Lavaux (nad Jeziorem Genewskim) czy Monte San Giorgio (Tessin). Odkryj to wszystko podczas wakacji w domu letniskowym w Szwajcarii!

Górskie chalets na wspaniały urlop zimowy - ferie zimowe w Szwajcarii
Wynajmij domki alpejskie w Szwajcarii i korzystaj z najpiękniejszych regionów sportów zimowych. Ciesz się sportową aktywnością, poznaj romantyczne wioski, spaceruj po lesie, ciesz się każdą chwilą i spokojnym snem w komfortowej górskiej chalets! Domki alpejskie w Szwajcarii to gwarancja udanych ferii zimowych!

Wakacje z dziećmi w Szwajcarii
Domki letniskowe w Szwajcarii to idealny pomysł na wakacje z dziećmi. Zarówno w lecie jak i zimą Szwajcaria zadowoli całe rodziny. Specjalnie dla rodzin został tu wymyślony symbol jakości ‘Witamy Rodziny’. Jest to gwarancja oferty dostosowanej do pobytu dzieci. Dzięki temu zimą dzieci mogą tu w formie zabawy zaznajomić się ze śniegiem i spotami zimowymi. Natomiast latem czeka tu na dzieci pełna sportu aktywność w górach czy nad jeziorami. Tutaj znajdują się też parki tematyczne, parki rozrywki czy też dziecięce farmy. Wybieracie się na wakacje w kilka rodzin? Dlaczego nie wynajmiecie domu dla grup lub większego domku alpejskiego? To dużo fajniejsze niż pobyt w hotelu, a na dodatek jest to korzystniejsze cenowo! Spędź wakacje z dziećmi w Szwajcarii!

Domki alpejskie w Szwajcarii: komfort i przytulność
Domki alpejskie w Szwajcarii są dostępne we wszelkich formach i wielkościach. W Belvilla możesz wynająć nowiutkie górskie chalets z ich całym luksusem i miejscem dal całej rodziny lub grupy przyjaciół. Również mniejsze, autentyczne domki alpejskie, położone centralnie apartamenty lub prostsze, rustykalne domki letniskowe możesz znaleźć w naszej ofercie. Poznaj lokalna kuchnię – raclette, fondue, rösti czy polenta spędzając urlop w domku alpejskim w Szwajcarii.

Wszystkie domki w Szwajcarii