Domki letniskowe w Turcji są usytuowane na wybrzeżu Aegean i Tureckiej Riwierze. Zostań oczarowany przez różnorodność i tajemniczość Turcji, tutaj Twoje każde marzenie może się spełnić. Wykup przelot, wynajmij samochód, zarezerwuj domek letniskowy w Turcji - spędź słoneczne wakacje w Turcji.

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Turcji

Pozwól się zainspirować!
Z basenem
13 domki letniskowe
Domy nad morzem
9 domki letniskowe

Turcja

Domki letniskowe w Turcji: udane wakacje
Turcja posiada piękne plaże, lazurowe morze, antyczne ruiny, dobrą kuchnię i bardzo gościnnych ludzi. Turcja oferuje różnorodność scenerii, ludzi, kultury, historycznych ruin i naturalnego piękna. Dzięki jej historycznej przeszłości, która sięga czasów jednej z najstarszych cywilizacji świata, Turcja szczyci się bogactwem znaków historii, ruin, antycznych miast i muzeów pełnych skarbów sztuki. Wybierz domek letniskowy w Turcji na udane wakacje w Turcji!

Odkryj historię Turcji podczas pobytu w lokalnym domku letniskowym
Niedaleko od Izmir, trzeciego największego miasta Turcji, możesz podziwiać klasyczne miasto Efez. To miasto datuje się na XIV-ty wiek i tu właśnie możesz odwiedzić stare łaźnie (Hammans), areny i sławne biblioteki. Możesz tu odbywać wiele pięknych jednodniowych wycieczek, na które możesz wyruszyć z własnego domku letniskowego. Możesz zwiedzić historyczne mauzolea w różnych miejscach Turcji. Na północy Efez znajdziesz ruiny świątyni Pergamon. Do innych znanych historycznych pozostałości zalicza się te w Perge i teatr w Aspendos. Kiedy skorzystasz z wycieczki łodzią po imponujących mokradłach Dalyan, zobaczysz historyczny mityczny królewski skalisty grobowiec. Pozwól się zadziwić tajemniczemu księżycowemu krajobrazowi Kapadocji. Odkryj Turcję z domku letniskowego!

Jednakże, Turcja ma również wiele miejsc, gdzie czas nie zatrzymał się w miejscu. W Turcji znajduje się jedno z najbardziej żywiołowych miast świata, Stambuł. Miasto z widokami na dwa różne kontynenty i Bosfor – jeden z najbardziej ruchliwych szlaków wodnych świata oraz oczywiście miasto dumne ze swoich najpiękniejszych meczetów i pałaców. Odryj to wszystko podczas pobytu w domku letniskowym w Stambule!

Odkryj zróżnicowanie kraju podczas wakcji w domku letniskowym w Turcji
Wiele domków letniskowych w Turcji usytuowanych jest w bezpośrednim sąsiedztwie cudownych plaży. Turcja posiada 8.000 km wybrzeża. Bodrum ma plaże Gümbet i Bitez, Marmarima swoją plaże Datca, a zatoka Öldeniz (również znana, jako Błękitna Laguna) i Belcegiz są atrakcyjnym kierunkiem z Fethiye.

Doświadcz gościnność Turków i daj się zaskoczyć ich kulturze, cudownemu klimatowi i zróżnicowanemu krajowi! Wskazówka: odwiedź jeden z tradycyjnych lokalnych bazarów, gdzie zakupisz zioła, przyprawy czy multi-kolorowe papryczki. Zabież ze sobą książkę kucharską, kup lokalne składniki i przygotuj wyśmienity posiłek w swoim własnym domku letniskowym. Spędź niezapomniane wakacje w Turcji!

Wszystkie domki w Turcji