Węgry są krajem z dużą ilością dziewiczej natury, pełnym tradycji i gościnnej ludności. Połączenie przyjemnego klimatu z korzystnym poziomem cen kreuje doskonałe miejsce na wakacje. Wybierz domek letniskowy nad jeziorem Balaton, jeśli chcesz spędzić czas nad wodą. Również jeżeli wolisz wakacje pośród zielonej natury, spokojnie możesz wybrać jeden z naszych domków letniskowych na Węgrzech!

Pokaż więcej

Wszystkie regiony na Węgrzech

Pozwól się zainspirować!
Z basenem
18 domki letniskowe
Wakacje z pupilem
11 domki letniskowe

Węgry

Apartamenty wakacyjne w mieście - caity trips
W samym centrum kraju położony jest pełen atmosfery Budapeszt. Ta 'perła Dunaju' znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego Unesco i jest przyjemnym otoczeniem na miejskie wycieczki. Liczne sklepy, spacery nad rzeką, festiwale muzyczne, muzea, galerie,… Skorzystaj z naszej oferty i spędź urlop w domku letniskowym w Budapeszcie.

Wakacje na Węgrzech - zmienność gwarantowana
Chcesz poznać kulturę i naturę? Być aktywnym czy raczej odpoczywać? Na Węgrzech można wszystko! Są tutaj stepowe trawy, wzgórza i obszary górskie czy też 4 parki narodowe z 11.000 km oznaczonych szlaków turystycznych. Po długiej wędrówce można wspaniale odpocząć w domku letniskowym! 1100 letnia kultura Wgier to zabytki rzymskie oraz te z Imperium Osmańskiego (jak np. tureckie łaźnie).

Kąpieliska termalne i uzdrowiska - domki letniskowe na Węgrzech
Węgry są prawdziwą mekką dla miłośników ośrodków leczniczych, z dużą ilością uzdrawiających źródeł wodnych. 300 kąpielisk termalnych jest rozrzuconych po całym kraju. Ciepła woda jeziora Héviz jest niezwykła. Jezioro pokryte liliami wodnymi posiada lecznicze działanie siarki, ciepłej wody (32°C.) i pary, dzięki czemu również w zimie można tutaj przyjemnie pływać! Zrelaksuj się w jednym z domków letniskowych na Węgrzech i wybierz do jednego z uzdrowisk Węgier.

Domki letniskowe nad wodą
Jezioro Balaton to największy obszar wodny w środkowej Europie, jest to wspaniałe miejsce na relaks czy uprawianie sportów wodnych. Wokół jeziora leżą różne, popularne miejscowości, min. najbardziej znana, czyli Siófok. Mniej turystycznymi jeziorami są Tisza (na wschód od Budapesztu) i Velence (między Budapesztem i jeziorem Balaton). W bezpośrednim otoczeniu jeziora zlokalizowanych jest wiele domków letniskowych. Znane stepowe trawy na wschodzie kraju kryją wiele znaków kultury i historii oraz miejsc z malowniczymi pałacami i zamkami. Spędź udane wakacje w domku letniskowym nad Jeziorem Balaton!

Wszystkie domki na Węgrzech