Wakacje w Wielkiej Brytanii

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś udanych wakacji w Wielkiej Brytanii, chcesz więcej? Wielka Brytania, na którą składają się Anglia, Walia i Szkocja, przyciąga turystów ze względu na swoje krajobrazy, bogatą kulturę i dziedzictwo historyczne, przyjaznych ludzi i tętniące życiem miasta. Krajobrazy i zabytki Wielkiej Brytanii stawały się bardzo często dekoracją dla (historycznych) filmów oraz były inspiracją dla pisarzy, artystów czy malarzy.

Pokaż więcej

Wszystkie regiony w Wielkiej Brytanii

Pozwól się zainspirować!
Wakacje z pupilem
351 domki letniskowe
Domy nad morzem
308 domki letniskowe
Z basenem
18 domki letniskowe

Wielka Brytania

I Ty daj się zainspirować podczas wakacji w domku letniskoym w Wielkiej Brytanii!

Domy wiejskie i domki letniskowe w Wielkiej Brytanii

Twój domek letniskowy w Wielkiej Brytanii to niezapomniane doświadczenie. W Belvilla wyszukasz i zarezerwujesz online domek letniskowy w Anglii, Walii czy Szkocji. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko romantyczne chatki, odrestaurowane domy wiejskie (gospodarstwa), ale także XVII-wieczne posiadłości i zamki. A co powiesz na urlop w młynie, dawnym spichlerzu czy domku na drzewie? Niektóre domki letniskowe oferują cudowne widoki i są położone na ogromnych posiadłościach. Wybierz swój wymarzony domek z naszej oferty domków letniskowych w Wielkiej Brytanii!

Aktywne wakacje w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii możesz cieszyć się cudownymi krajobrazami. Czy wiesz, że aż 49 rejonów zaliczonych jest do ‘Area of Outstanding Natural Beauty’? To są regiony, które są uważane za tak piękne, że uznano, iż zasługują na specjalną ochronę. Dodatkowo znajduje się tu 14 parków narodowych i 40 ‘National Scenic Areas’. Nie wspomnieliśmy jeszcze o ‘World Heritage sites’. Jadąc przez rejony pełne uroku, piękna natury, zanurzasz się w romantycznej okolicy. Krajobrazy Wielkiej Brytanii mówią same za siebie. Są one tak zróżnicowane, że dają okazję na udany pobyt zarówno dla kochających spacery, jak i tych, którzy wolą aktywne sportowe wakacje, a wszystko to doświadczyć można ze swojego domku letniskowego w Wielkiej Brytanii! Jeżeli natomiast wolisz bardziej ekstremalne doświadczenia, skuś się na wspinaczkę górską, skydiving, spływy kajakowe czy canyoning. Zawsze znajdą się pomysły na sportowe aktywności w pobliżu Twojego domku letniskowego w Wielkiej Brytanii!

Kulturowe i historyczne dziedzictwo Wielkiej Brytanii

Bogata historia, legendy i opowieści, średniowieczne tradycje, wesołe święta… no i nie do pominięcia muzea i historyczne zabytki. Brytyjczycy są dumni ze swojego dziedzictwa kulturowego i historycznego! Jeżeli spędzasz pobyt w domku letniskowym w Wielkiej Brytanii, koniecznie zwiedź zamki, domy wiejskie i posiadłości, kościoły i klasztory. Nie zapomnij o historycznych miastach i wyjątkowych muzeach i galeriach. A co myślisz o tajemniczych prehistorycznych zabytkach? Oczywiście podczas swojego pobytu musisz skosztować lokalnej gastronomii. Od tradycyjnej kuchni po nowoczesną i muli kulturową kuchnię, jest zawsze coś smacznego dla każdego podniebienia. Zajrzyj do pub’u lub wybierz się na bazar po prawdziwy stek. Zorganizuj także własną ‘afternoon thee’ oraz typowe angielskie śniadanie we własnym domku letniskowym w Wielkiej Brytanii.

Doświadcz Anglii, Walii i Szkocji podczas pobytu w lokalnym domku letniskowym

Nasze chatki, domki letniskowe i domki wiejskie zlokalizowane są na terenie całej Wielkiej Brytanii. Odkryj wyjątkową Szkocję, kraj zamków, kiltów, whisky i lochów. Poznaj magiczne krajobrazy, dziką naturę Szkockich gór (the Highlands of Scotland) spędzając wakacje w swoim domku letniskowym na Wyżynie Szkockiej. Odwieź zamki, zielone wzgórza, piękne jeziora jak Loch Lomond, zatrzymując się w domku letniskowym w Południowej Szkocji. Południowa Walia znana jest ze swojej pięknej linii wybrzeża, pól, szczytów gór, jezior, lasów, gdzie można wspaniale spacerować i uprawiać sporty, a to wszystko podczas urlopu w domku letniskowym w Walii Południowej. Na północnym-wschodzie od Londynu znajduje się region Anglii Zachodniej. Zobacz wszystkie nasze domki letniskowe w Anglii Zachodniej. Szukasz domku letniskowego w Kent, 'ogrodzie Anglii'? W takim razie masz bogaty wybór spośród naszej oferty. A co powiesz na weekendowy wypad i zwiedzanie Londynu? Odpowiedni może się okazać jeden z naszych apartamentów w Londynie. Zwłaszcza interesujące, jeżeli podzielisz się kosztami z współwynajmującymi. W skrócie, domy dla grup, chatki, domki letniskowe, posiadłości i domki wiejskie, gospodarstwa lub apartamenty… wszystko to znajdziesz wśród naszej szerokiej oferty domków letniskowych w Wielkiej Brytanii!

Wszystkie domki w Wielka Brytania