Wszystkie domki na Wyspach Kanaryjskich
Pozwól się zainspirować!
Z basenem
44 domki letniskowe
Z niemowlakiem
40 domki letniskowe
Domy nad morzem
39 domki letniskowe

Wyspy Kanaryjskie

Wakacje w domu letniskowym na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii
Wyspy Kanaryjskie znajdują się na zachód od Afryki, około 1.000 kilometrów od lądu hiszpańskiego: siedem wysp o wulkanicznym pochodzeniu, każda o własnym charakterze. Woda morska latem nie jest tu zimniejsza niż 18°C i nawet zimą jej temperaturę nie spada poniżej 15°C, co powoduje, że domki letniskowe na Wyspach Kanaryjskich są idealnie usytuowane na wakacje przez cały rok!

Domki letniskowe na Gran Canaria
Gran Canaria jest, po Teneryfie i Fuerteventura, trzecią największą wyspą spośród Wysp Kanaryjskich. Z nie mniej niż 32 rezerwatami natury, jest to raj dla miłośników natury i wędrowników. Posiada 236 kilometrów wybrzeża z białymi plażami i bardzo zróżnicowaną, piękną scenerią z piaskami pustynnymi, skalistymi górami, skalnymi płaskowyżami, zielonymi polami, wulkanami, leśnymi dolinami i lawowymi polami. Domki letniskowe na Gran Canaria są idealnym punktem wypadowym na odkrywanie wyspy. Odkryj urok wakacji w domkach letniskowych na Wyspach Kanaryjskich!

Ciesz się Twoim domkiem letniskowym na Lanzarote
Wyspa Lanzarote ma swój własny urok. Wzdłuż wybrzeża, ciągną się kilometry złotych plaż, podczas gdy ląd, jest głównie rezerwatem natury, wyspa z jej wieloma wulkanicznymi kraterami przypomina krajobraz księżyca. Poza tym wszystkim, znajdziesz tu białe domki, a nawet winnice, które zostały założone w specjalny sposób. W wielu miejscach znajdziesz dzieła artysty Cesar’a Manrique, jak na przykład w los Jameos del Agua czy Jardin de Cactus. Jeśli szukasz przyjaznej atmosfery, Lanzarote ma wiele do zaoferowania. Domki letniskowe na Lanzarote oferują coś dla każdego. Zarówno dla młodych chcących cieszyć się życiem nocnym pełnej życia Puerta del Carmen, jak i dla miłośników natury z zamiłowaniem do wulkanów. Zobacz również naszą pełną ofertę domków letniskowych w Hiszpanii.

La Palma, domki letniskowe w słońcu!
Zielona wyspa La Palma, jedna z najmniejszych spośród Wysp Kanaryjskich, jest rajem dla piechurów. Nie zastaniesz tu masowego ruchu turystów, co sprawia, że jest to idealne miejsce by cieszyć się spokojną scenerią. Twój domek letniskowy na La Palma jest położony centralnie, co jest idealne dla miłośników natury. Wyspa znana z jej wielu ścieżek pieszych znajdujących się pośród krajobrazu górskiego i wulkanicznego, w połączeniu z niesamowitymi widokami. Wybierz się na cudowną wycieczkę z Twojego domku letniskowego na La Palma i odkryj florę i faunę tego regionu. Znajduje się tu również część lasu tropikalnego. Wzdłuż wybrzeża znajdziesz tu także zatoki z czarnymi (!) plażami. Najbardziej znanymi miastami turystycznymi są Puerto Naos, Los Cancajos i Tazacorte. A to wszystko czeka na Ciebie, wynajmij domek letniskowy na La Palma.

Wszystkie domki na Wyspach Kanaryjskich