Wszystkie kierunki podróży w Asturii

Wszystkie domki w Asturii
Pozwól się zainspirować!
Wakacje z pupilem
5 domki letniskowe
Z basenem
3 domki letniskowe

Zielona Hiszpania

Zielona Hiszpania obejmuje północne tereny: domki letniskowe w Galicji, Asturii, Kalabrii i w Krainie Basków. Jest ona zwana ‘zieloną Hiszpanią’, gdyż tutaj spada więcej deszczu niż w pozostałej części Hiszpania (zobacz inne regiony z naszych domków letniskowych w Hiszpanii). Krajobraz Zielonej Hiszpanii to przede wszystkim zielone łąki, pola, sady jabłoni i piękne pastwiska. Dodatkowo znajdziesz tu długie plaże na wybrzeżu, spektakularne rafy oraz wioski rybackie

Domki letniskowe w Galicji
Galicja graniczy z Oceanem Atlantyckim. Wybrzeże składa się z wielu wysepek, ładnych białych plaż, ale także ze skalistych brzegów. La Coruña ti jedyna miejscowość nadbrzeżna z tyloma pięknymi plażami. Z domów letniskowych w Galicji odkryjesz piękne lasy, eukaliptusy czy interesujące wiejskie regiony. W regionie do odkrycia czeka również wiele miast. Najbardziej popularne jest Santiago de Compostela, objęty ochroną Unesco.

Domy wakacyjne w Asturii
Asturia to przede wszystkim góry, doliny rzeczne, łąki i lasy, a na wybrzeżu plaże, spokojne brzegi i chronione wioski rybackie. Od Kastylii i Leon rejon ten dzieli łańcuch górski Cordillera Cantábrica. Tutaj leży przepaść Garganta del Río Cares, część Picos de Europa oraz najpiękniejsze widoki w Hiszpanii. Wodospady, jaskinie, mostki i rzeki. Z Twojego domku wakacyjnego w Asturii odkryjesz osobiście hiszpańską naturę.

Domki letniskowe w Kantabrii
Graniczącą z Astrurią jest Kantabria. Zmienny krajobraz, zieleń, wysokie szczyty gór, doliny, lasy, rzeki i plaże. Na południu region graniczy z wysokimi górami Cordillera Cantábrica. Region ten posiada sześć chronionych rezerwatów natury i parków, z czego najważniejszym jest piękny rejon gór Picos de Europa. Wybierz się tam na wycieczkę z Twojego domku letniskowego w Kantabrii. Jest to raj dla spacerowiczów. Wybrzeże pochwalić się może zarówno monumentalnymi kąpieliskami, takimi jak Santander, oraz mniejszymi wioskami rybackimi. Najważniejszą miejscowością nadbrzeżną jest Santillana del Mar. Średniowieczne miasteczko z ładnym starym miastem. Niedaleko stąd leżą słynne prehistoryczne groty Altamira. Dla miłośników sportów region ten oferuje wiele możliwości: wspinaczkę, żeglowanie, spacery, golf na koniach czy narciarstwo. Domki letniskowe w Kantabrii.

Domki letniskowe w Krainie Basków
W Krainie Basków znajdzie lasy bukowe, zielone łąki, jeziora i wiele interesujących rejonów natury. Linia brzegowa jest surowa, z przyjemnymi plażami. Ulubionym miejscem wakacyjnym jest tu Donostia-San Sebastián. Odkryj to wszystko z domku letniskowego w Krainie Basków.

Wszystkie domki w Asturii