Odkryj jeszcze więcej luksusowych domów

Nasza oferta

213 domki letniskowe

Nasza oferta

Belvilla Elite Collection to luksusowe wille wakacyjne i ekskluzywne wille z prywatnym basenem, dla tych którzy poszukują tej odrobiny ‘elitarności’. Poczucie spokoju, całkowitego odprężenia i brak zmartwień... to główne założenia pobytu w willi z Belvilla Elite Collection. Te 5 gwiazdkowe obiekty, zazwyczaj z basenem, sauną, klimatyzacja, solarium lub innymi udogodnieniami, gwarantują optymalne wakacyjne uczucie. Odkryj urok Hiszpanii, Francji, Włoch lub zimy w Alpach.


Po udanym wakacyjnym dniu nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek we własnym luksusowym domku letniskowym. Wille wakacyjne Belvilla Elite Collection są, podobnie jak pozostałe domki letniskowe Belvilla, położone w najpiękniejszych i najciekawszych miejscach Europy. Wybierz luksusową willę nad morzem i obudź się przy relaksującym powiewie morskiego powietrza i cudownym widoku okolicy. W willi wakacyjnej w górach możesz cieszyć się bajeczną panoramą, czystym powietrzem i pięknem przyrody. Wśród Belvilla Elite Collection znajdują się bardzo luksusowe górskie chalet na przyjemny zimowy urlop. Po intensywnym dniu na stoku z pewnością z chęcią skorzystasz z jacuzzi, sauny lub relaksu przy kominku. Szukasz luksusowego zakwaterowania na wakacje ze znajomymi, rodziną lub kolegami? Pośród Belvilla Elite Collection znajdziesz także domy wakacyjne dla grup wyposażone w wiele udogodnień. Całą grupą odkryjcie urok zamków, ślicznych posiadłości wiejskich czy ekskluzywnych willi!

Jakość, serwis i luksus to nasz standard. Czystą przyjemność i optymalne odprężenie zapewni Ci wakacyjny pobyt w naszych domkach letniskowych Belvilla Elite Collection.

Znajdź idealną willę wakacyjną w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Grecji, Czechach lub Chorwacji!

Nasza oferta