Wynajmij swój dom wakacyjny

Chcą Państwo wiedzieć, ile można zarobić na Państwa domu wakacyjnym?

Obliczcie to teraz!

Jak to działa?

1 Zgłoś swój dom

Bez opłat abonamentowych

Współpraca nie wiąże się z żadnymi stałymi kosztami. Otrzymujemy opłatę tylko wtedy, gdy dom zostanie wynajęty.

Otrzymaj pełny czynsz przed przybyciem gości

Żadnych kłopotów z płatnościami, bierzemy to całkowicie na siebie. Na długo przed przybyciem gości, opłata za wynajem znajduje się na Twoim koncie bankowym.

Darmowa prezentacja domu

Dobra prezentacja domu wakacyjnego jest niezbędna. Zapewniamy sesję zdjęciową i szczegółowy opis domu w co najmniej czterech różnych językach.

Osobisty doradca

Osobisty doradca służy pomocą w przypadku pytań lub ewentualnej porady. Osoba ta jest doskonale zorientowana w regionie, w którym znajduje się Twój dom wakacyjny i chętnie pomoże w jego wynajmie. Tak więc w tej kwestii nie jesteś sam!

2 Twój dom online

Dotrzyj do milionów turystów

Twój dom wakacyjny pojawia się na stronach internetowych Belvilla. Dodatkowo współpracujemy z 1000 stron partnerskich, między innymi z Booking.com, HomeAway i Thomas Cook.

Wszystkie rezerwacje w jednym kalendarzu

Dostępność Twojego domu wakacyjnego jest rejestrowana w jednym kalendarzu. Wszystko w jednym zestawieniu i bez ryzyka podwójnych rezerwacji.

Odszkodowanie do 100% w przypadku anulowania

W przypadku anulowania pobytu i w sytuacji, gdy nie może on zostać ponownie wynajęty, otrzymasz odszkodowanie.

10% rabatu na wszystkie obiekty Belvilla

Czas na Twoje własne wakacje? Jako właściciel otrzymasz od nas 10% rabatu na pobyt we wszystkich domach wakacyjnych Belvilla.

3 Pobyt gości

Powitaj swoich gości

Powitaj ciepło swoich gości lub zadbaj o zarządcę na miejscu. Z dużym wyprzedzeniem otrzymasz od nas informacje o swoich gościach i godzinie ich przyjazdu.

Ubezpieczenie od szkód

Wykupienie ubezpieczenia od szkód jest obowiązkowe dla każdego gościa. Twoja własność jest ubezpieczona na € 2500 od ewentualnych uszkodzeń.

Linia SOS dostępna 24 godziny na dobę

W nagłych wypadkach podczas pobytu gości, nasi pracownicy są dostępni telefonicznie przez 24 godziny na dobę.

Opinie gości

Goście informują nas o ich doświadczeniach z pobytu w Twoim domu wakacyjnym. Warto wykorzystać te wskazówki, aby Twój dom stał się jeszcze bardziej atrakcyjne dla przyszłych gości!

Referencje

W 2014 roku rozpoczęliśmy wynajem naszego domu wakacyjnego za pośrednictwem Belvilla. Rezultaty były tak dobre, że obok wielu gości, otrzymaliśmy również nagrodę dla 'Wschodzącej Gwiazdy'. W następnym roku otrzymaliśmy tytuł 'Najlepsza Belvilla' we Włoszech. Wspaniale!
Pan Billocci Członek od kwiecień 2014 Willa Casetta
Dla nas wynajem za pośrednictwem Belvilla jest zdecydowanie wart polecenia. Obok gości z całej Holandii, przyjeżdżają do nas również goście z Niemiec i Francji. Super!
Pani Petter-Meijer Członek od listopad 2013 Dom wakacyjny De Merel
Ponieważ Belvilla przejmuje wiele z moich obowiązków odnośnie wynajmu, mogę się całkowicie skoncentrować na powitaniu gości i utrzymaniu mojego mieszkania wakacyjnego.
Pan Pomes Członek od październik 2012 Dom wakacyjny Loubejac